Soru Tiktok Kapatılmalımı?

Bu konuyu okuyanlar

emre021_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar son 2 haftadır tiktok kullanıyorum ve kullanmaz olaydım allaha küfür edenler atatürke küfür edenler cumhurbaşkanımıza küfür edenler bu gençlik ne olacak hiçbir fikrim yok sizin görüşünüz nedir tiktok kapatılmalımı? (islamifobik ve toxic kitleyle kaynıyor maalesef)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Tiktok asla kapatılmamalı.

TikTok'da video çeken süperzeka kişiler TikTok kapanırsa İnstagram'a geçecektir o zaman İnstagram çöp olacaktır. O yüzden bırakın onları TikTok'da ne halleri varsa görsünler.
Zaten tiktok olmasa insta veya youtube shorts da türeyeceklerdi

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
allaha küfür edenler atatürke küfür edenler cumhurbaşkanımıza küfür edenler
düzgün kişileri takip ederseniz ve düzgün videoları beğenirseniz
düzenli bi hesap oluşturursanız böyle videolarla karşılaşmazsınız ben bayadır kullanıyorum allaha küfreden atatürke küfreden görmedim çok nadir gereksiz insanlar çıkıyor onlar dışında düzgün bi hesap oluşturulunca güzel bi uygulama bence.

herzem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiçbir uygulama kapatılmamalıdır. Bu uygulamaları herkes özgür iradesiyle kullanmaktadır. İsteyen kullanır, isteyen kullanmaz. Ülkeye direkt bir zararı yoksa kapatılmaması gerekmektedir....

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Kapatılmamalı ama hesap temizliği yapılmalı baya saçma kişiler var belirli bir yaş sınırı konulmalı falan .
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde çok bilgi kirliliği var bir kişi saçma bir şey çıkartıyor onu gören max 15 yaş tayfası hiç araştırma yapmadan doğruluğunu bilmeden onlarca video atıyor ve çok saçma şeyler ortaya çıkıyor .

Reaksiyon puanı
1,768
arkadaşlar son 2 haftadır tiktok kullanıyorum ve kullanmaz olaydım allaha küfür edenler atatürke küfür edenler cumhurbaşkanımıza küfür edenler bu gençlik ne olacak hiçbir fikrim yok sizin görüşünüz nedir tiktok kapatılmalımı? (islamifobik ve toxic kitleyle kaynıyor maalesef)
Eğer bu sebeplerden kapatılacak olsaydı önce reddit kapanırdı
Zaten fazla kitlesi olmadığı için tepki de cekmezdi
Ama böyle kapanmıyor işte...