Tik Tok Videoları Bana Eğlenceli Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
Arada bir bu tik tok videoları keşfetime düşerdi. Bu aralar evde sıkıldığım zaman ne var ne yok diye baktım eğlence bir uygulama can sıkıntısın iyi geliyor. Benim en çok bu animasyon tarzında olanlar hoşuma gitti :) Candan on TikTok Candan nın tik tok hesabı eğlenceli olmuş. diğerleri nedense çok ısınamamıştım animasyon daha iyi bence ??

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Tik Tok zannımca içerik üretenler için eğlenceli olabilir ama ahlaki düzeni bozulmaya başlayan bir nesile birde tayt giymiş deli gibi dans eden kızları izletmek ne kadar doğrudur bilemem.
Herkes için aynı şey geçerli değil tabiki önemli olan niyettir.
Ha bide dans ettikçe takipçisi artan hanımlar sonuçta tiktok para kazançlı bir platform bunu,okuyup çalışma ile kazansalar ülkemiz aydınlık gelecekler için daha iyi olur düşüncesindeyim.
Arada bir bu tik tok videoları keşfetime düşerdi. Bu aralar evde sıkıldığım zaman ne var ne yok diye baktım eğlence bir uygulama can sıkıntısın iyi geliyor. Benim en çok bu animasyon tarzında olanlar hoşuma gitti :) Candan on TikTok Candan nın tik tok hesabı eğlenceli olmuş. diğerleri nedense çok ısınamamıştım animasyon daha iyi bence ??

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Tik Tok üst düzey insanlara hitap eden kaliteli bir program ayrıca üniversite mezunu master yapan öğrencilere yardım eden bir programdır...ayrıca geleceğin küçük emrahlarını yetiştiren ayrıca emrah koşşşşş diye başlayan malum cümlede emrahın sevgili annesine yardım eden bir programdır...hatta rahmetli barış manço saçlarını bu program sayesinde de kazanmıştır..ayrıca tik tok kullananların cennete gideceği ve bütün günahlarından arınacağı söylenir...tik tok kullananların içkiye bıraktığı ve haram olan şeylerden uzak durduğuna inanılır..hatta bütün profesörler bu uygulamayı kullanır...bu uygulamayı zeka seviyesi çok üst insanların kullandığı rivayet edilir..tik tok programı rüzgar gibi geldi geçti filmine ilham olmuştur...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,070
Tik-Tok`la eğlendiğini sanan kesime hitaben söylüyorum.
Nedense Telefon icat edilmeyen zamanlar daha eğlenceli günler yaşanıyordu diye biliyorum.

İçten gülüşmeler Şimdi yapay gülüşmelere çevrilmiş. Toplumun da hali ortada

APT-GET

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sn. forum insnaları, mesajım silinmiş yoksa 97 ıq değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tanım:
tiktokçuları ortaya çıkaran başlık.

Reaksiyon puanı
106
Hocam bence tiktok eğlenceli fakat amerikan serverlarında bizim türkiye serverindaki keşfete bir tıklıyorsun özüllü pazarı gibi 50 60 yaşındakı neneler dedeler salak saçma şeyler paylaşıyorlar gireceksen vpn ile girmeni öneririm

APT-GET

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Umarım bu bir şakadır, o kadar yobazlaşmış insanları seyretmenin nesi eğlenceli?
Lütfen yapın:
Katılıyorum Sn. @okurbaba, haklısınız.
ayrıca yozlaşmış demek istemiş olabilirsin.

hakgun

Asistan
Reaksiyon puanı
146
dikkatli ol sokakta gezerken (karantina bittiğinde) sokakta çocuğunuz olur hatta evinize bile gelebilirler bence zaman geçirmek istiyorsan littlealchemy.com diye bir site var bunun ikinciside var littlealchemy2.com diye bunları oynayabilirsin çok keyifli ve zaman geçirten bir oyun 1.oyunda 580 elementin 173 tanesini bulabildim anca

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Burada aynı fikri paylaşan onlarca kişi var sanırım.
Bence de öyle olmalı zaten. İnsanların herseyi yapmacık olmuş. Gülmesi de ağlaması da hepsi ?