Soru Thermaltake Tt Premium M700 Extended Water Proof Oyuncu Mouse Pad Iyi Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

MehmetKaan27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben mouse pad araştırıyordum da wtcN de böyle bir mouse pad gördüm ve gerçekten hoşuma gitti , fiyatı da 340 tl . Sizce bunu almaya değer mi veya başka bir öneriniz var mı ?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bence kesinlikle değmez. Bir mouse pad'in ne özelliği olabilir ki 340 ₺ etsin?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Su geçirmeme özelliği bulunuyor . Senin bir önerin var mı ?
Ben şunu kullanıyorum:
Trust.com - Kamuflajlı oyun faresi ve fare altlığı

Kutudan hem oyuncu faresi hem de mouse pad çıkıyor. DPI değeri çok çok yüksek değil; lakin bana kalırsa "Yüksek DPI iyidir." argümanı bir aldatmacadan ibaret. Çünkü DPI, kabaca "imlecin hızı" demek.

Fare üreticileri diyor ki "Çok yüksek DPI'lı farelerle FPS oyunlarını daha iyi oynarsın." İyi de imleç çok hızlı hareket ediyorken adama nasıl nişan alacaksın, öyle değil mi?

Kutudan çıkan mouse pad'e birçok sefer sıvı döktüm, bir sorun yaşamadım. Demem o ki bence bu tarz ürünlere çok para verdiğine değmez.

MehmetKaan27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben şunu kullanıyorum:
Trust.com - Kamuflajlı oyun faresi ve fare altlığı

Kutudan hem oyuncu faresi hem de mouse pad çıkıyor. DPI değeri çok çok yüksek değil; lakin bana kalırsa "Yüksek DPI iyidir." argümanı bir aldatmacadan ibaret. Çünkü DPI, kabaca "imlecin hızı" demek.

Fare üreticileri diyor ki "Çok yüksek DPI'lı farelerle FPS oyunlarını daha iyi oynarsın." İyi de imleç çok hızlı hareket ediyorken adama nasıl nişan alacaksın, öyle değil mi?

Kutudan çıkan mouse pad'e birçok sefer sıvı döktüm, bir sorun yaşamadım. Demem o ki bence bu tarz ürünlere çok para verdiğine değmez.
Anladım çok teşekkür ederim