The Witcher 3 Garip Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Game of the year son sürüm kurulu

aslında hiç bir fps performans sıkıntısı yaşamıyorum oyun yağ gibi akıyor ama garip bir sıkıntı var oyun kolla daha iyi oynandığı için playstation kolunu takıyorum gene sıkıntı yok oyun kolu görüyor çalışıyor fakat 2dk boyunca klavye ve mause a hiç dokunmaz isem oyun kasmaya başlıyor mause u hareket ettirirsem veya klavyede bir tuşs basarsam bir kere herşey düzeliyor koldan değil çünki hiç kol bağlamasam ve klavye mause ile oynarken iki dakika oyuna ara versem yine kasmaya başlıyor dokunduğum anda düzeliyor. internetteki yerli yabancı bütün forumları okudum millet hep genel kasma probleminden bahsetmiş bende yağ gibi normal klavye mause ile oynadığım sürece hiç sılıntı yok ne zaman klavye mause ile oynamayı bırakıyorum başlıyor

bir çözümü olan ?

win10 64bit i7 nvidia 645 6gb ram var

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar sorunu çözdük , bitcoin virüsü girmiş klavye ve mause a 2dk dokunmadığınızda bilgisayarınız bitcoin üretmeye başlıyor bu yüzden de oyun kasıyor , klavye mause kullandığınız anda bitcoin virüsü kendini gizlemek için kapatıyor. Tam tarama yaptırdım kaspersky ile.

virüsü bulamazsanız interneti kesmek de bir çözüm o zaman yine kasma yapmıyor.