The Witcher 3 dlcleri ile nasıl oynanır

Bu konuyu okuyanlar

Arda Mert19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Ben yakın zamanda the witcher 3 ü dlc leri ile beraber aldım ama ben bu dlcleri nasıl oyunla birleştireceğim ya da bu dlcler nasıl işime yarayacak nasıl kullanacağım bunları

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
şimdi dlc var dlc var oyunun 2 adet büyük dlc si var onlara tabeladan başlıyorsun ama onlar %99 levelini aşar ama yeni oyuna başla kısmından direk dlc den başlama şansında var ama tavsiyem ana oyunu oyna sonra tabeladan dlclere başla

Arda Mert19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
şimdi dlc var dlc var oyunun 2 adet büyük dlc si var onlara tabeladan başlıyorsun ama onlar %99 levelini aşar ama yeni oyuna başla kısmından direk dlc den başlama şansında var ama tavsiyem ana oyunu oyna sonra tabeladan dlclere başla
Peki ikisini aynı anda oynamak olur mu

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bu kılıç için, bedava DLC veriyorlar. Ben de kurayım ve oynanayım.

Arda Mert19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Game of the Year Edition aldım

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Zaten DLC'ler kurulu olarak geliyor. İlk olarak ana hikayeyi bitirince otomatik olarak DLC'ye geçiyor adını unuttum hangi DLC olduğunu oradan devam ediyor oyun başka harita da daha değişik görevler falan oluyor baya oldu oyunu bitireli aklımda kalan bunlar. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Son mesajlar