Dizi The Walking Dead, The 100 Gibi Dizi Önerileriniz Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Son zamanlarda boşluktayım dizi film bulamıyorum. Bazı dizileri denedim ama sıkıcı gelmeye başladı son sezonlarda. The Walking Dead, The 100, Teen Wolf, The Originals gibi fantastik konulu dizi ve filmler ilgimi çekiyor. Yani şu anki gerçeklikten farklı şeyler görmek çok güzel oluyor ama internette öyle aratınca bulamıyorum. Çünkü neredeyse bütün hepsini izledim ama elbette izlemediğim vardır. Var mı acaba şöyle overrated ama benim gibi bu konuları seven birisinin seveceği dizi ?

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
1-Prison break
2-Vikings
3-Breaking Bad

Efso izlemeni tavsiye ederim.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Stranger Things İzle Derim Aradığınız Kan

(4.Sezon Aralıkta Çıkacak şimdi izlerseniz yetişirsiniz)

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
1-Prison break
2-Vikings
3-Breaking Bad

Efso izlemeni tavsiye ederim.
üçünü de izledim hatta şu an breaking bad 5. sezonundayım tam bitirmek üzereyim yine de teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stranger Things İzle Derim Aradığınız Kan

(4.Sezon Aralıkta Çıkacak şimdi izlerseniz yetişirsiniz)
İzledim onu da hatta aşırı hoşuma gitti biter bitmez ertesi günbaşlayıp 2. defa bitirdim 3 sezonu : D teşekkürler yorumunuz için

Black summer izlemeni öneririm.
Bakacağım merak ettim teşekkürler

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
üçünü de izledim hatta şu an breaking bad 5. sezonundayım tam bitirmek üzereyim yine de teşekkür ederim

İzledim onu da hatta aşırı hoşuma gitti biter bitmez ertesi günbaşlayıp 2. defa bitirdim 3 sezonu : D teşekkürler yorumunuz için

Bakacağım merak ettim teşekkürler
Lexa adamdır be severdim o kadını çok harcandı.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Son zamanlarda boşluktayım dizi film bulamıyorum. Bazı dizileri denedim ama sıkıcı gelmeye başladı son sezonlarda. The Walking Dead, The 100, Teen Wolf, The Originals gibi fantastik konulu dizi ve filmler ilgimi çekiyor. Yani şu anki gerçeklikten farklı şeyler görmek çok güzel oluyor ama internette öyle aratınca bulamıyorum. Çünkü neredeyse bütün hepsini izledim ama elbette izlemediğim vardır. Var mı acaba şöyle overrated ama benim gibi bu konuları seven birisinin seveceği dizi ?
Fantastik, korku sana Supernatural dizisini öneriyim o zaman, aylarca izlersin ? yakın zamanda final yaptı Winchester kardeşler iyidir.

Son mesajlar