The Walking Dead Episode 1 fmodex.dll Sorunu

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar herkese selam, The Walking Dead Episode 1 oyununu kuruyorum ancak oyunu açmaya çalıştığımda bilgisayarınızda fmodex.dll dosyası bulunmadığından program açılmamaktadır diye uyarı veriyor.

fmodex.dll dosyasını internetten araştırıp indirdim .

C:/Programs/Windows/System32 Klasörüne attım
Bilgisayarı kapatıp yeniden açtım ve oyunu yeniden kurdum ama yine aynı hatayı veriyor.

Yapabileceğimi önerebileceğiniz başka bir yöntem varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Walking-Dead-banner.jpg

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Dosyayı direkt windows klasörüne atmayı denediniz mi?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
fmodex.dll bu dosyayı oyunu açtığın yere at, sonra oyunu açmayı dene.

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
oyunu açtığım yere atamıyorum hafıza yeterlı değil diyor kopyalayıp yapıştırınca oluyor ama oyunu açtığım klasöre hiç denememiştim bir deneyeyim, teşekkür ederim.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
oyunu açtığım yere atamıyorum hafıza yeterlı değil diyor kopyalayıp yapıştırınca oluyor ama oyunu açtığım klasöre hiç denememiştim bir deneyeyim, teşekkür ederim.

64bit Windows kullanıyorsan, dosyayı "Bilgisayar- Yerel Disk (C)- Windows - SysWOW64" dizinine atmalısın.

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
64bit Windows kullanıyorsan, dosyayı "Bilgisayar- Yerel Disk (C)- Windows - SysWOW64" dizinine atmalısın.

Dediğinizide yaptım ama olmadı açılmıyor kurulumu tamamlıyorum masaüstüne kısayolu geliyor oyunun ama yine exe kurulumu için açılıyor :((

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Dediğinizide yaptım ama olmadı açılmıyor kurulumu tamamlıyorum masaüstüne kısayolu geliyor oyunun ama yine exe kurulumu için açılıyor :((

Oyunun kısayolu masaüstüne geliyorsa ona sağ tıklayıp dosya konumuna gidip indirdiğiniz .dll yi oyunun kurulu olduğu klasöre atmayı dener misiniz ablacım saygılar :mrgreen: Birde kurulumu doğru yapıyor musunuz ona dikkat edin bence 2side çıkmış bu arada sezon2nin oyunu

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Oyunun kısayolu masaüstüne geliyorsa ona sağ tıklayıp dosya konumuna gidip indirdiğiniz .dll yi oyunun kurulu olduğu klasöre atmayı dener misiniz ablacım saygılar :mrgreen: Birde kurulumu doğru yapıyor musunuz ona dikkat edin bence 2side çıkmış bu arada sezon2nin oyunu

öylede olmadı maalesef, kaldırayım ben bu oyunu en iyisi :(

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12

Oyun orjinal değilse yeni bir crack ile tekrar deneyin. Yine olmaz ise oyunu kısayolundan değilde, kurulu olduğu yerden yani : Yerl Disk C /Program Files/Walkıng Dead Episode Klasörünün içinden açmayı deneyin.