The Walking Dead 2.Sezon Türkçe Yama Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34

Telltale Games tarafından geliştirilen ve dağıtılan, geçen 2013 yılının en iyi Macera oyunlarının başında gelen The Walking Dead oyunu Oyun Çeviri tarafından 1. sezonu Türkçe’ye çevrilmişti. İlk sezonu Türkçe olarak bitiren oyuncular The Walking Dead 2.Sezonu da aynı güzellikte bir çeviri ile bitirmek istiyordu. Oyun çeviri ekibi twitter dan yaptıkları açıklamada;

“The Walking Dead 2.sezon cevirisine cok yakinda baslanacaktir arkadaslar. Beklemede kalin, duyurusu yapilacak.”

Sözleri ile çeviriye başlanacağının duyurusunu yapmış oldular.

:: The Walking Dead 2.Sezonun Türkçe yamasını bekliyor musunuz ?

KAYNAK

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
filmi güzel ama oyununu oynama fırsatım olmadı :) [MENTION=64474]rozabay[/MENTION] tr yama sadece altyazılar için mi? sesler içinde olsa on numara olurdu :D

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
filmi güzel ama oyununu oynama fırsatım olmadı :) @rozabay tr yama sadece altyazılar için mi? sesler içinde olsa on numara olurdu :D

Sadece alt yazı Türkçe oluyor. Seslendirmeyi pek aramadım açıkçası.
Türkçe yama çıkar çıkmaz alacağım 2. sezonu :)

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Dizisi gibi Oyunu da gayet güzel. 1. Sezondan oynarak Clementine'ın maceralarına ortak olabilirsiniz.

2. Sezonun ilk bölümü gayet güzeldi. Ama sanki bana çok kısaymış gibi geldi..
Bence bu tarz oyunları sevenlerin ilk sezondaki 5 bölümüyle birlikte kesinlikle indirip oynaması gereken bir oyun.

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O oyunun devamı çıktı mııııı!!!! hemen almam gerek ilk bölümünü bitirdim çooooook güzeldi hele Clementine <3 :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
2 sezon 1. bölümü Türkçe altyazı olarak bitirdim :D 2.bölümü beklemekteyim, oyun çeviri biraz geç kaldı.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Torrent oyun sagolsun yamayi yapicaz dedikten 2 gun sonra yamayi cikartmis oyuncevirinin cikartmasina gerek yok bence