The Sims 5 için laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Sqaks35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm.
Bi arkadaşım için yeni çıkıcak sims 5 dahi kaldırabilecek bi laptop önerisi istiyorum sizden. Siz hiç boşuna sims 5'in sistem gereksinimlerini aramayın burda var;
Fiyat için bi sınır yok ancak çok uçuk bi fiyat olmazsa sevinirim :)

Minimum Requirements, Predicted​

• Processor: Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
  • Graphics: AMD Radeon X1300 256MB or NVIDIA GeForce 6600 GT
  • System Memory: 2 GB RAM
  • Storage: 9 GB Hard drive space
  • DirectX 9 Compatible Graphics Card

Recommended Requirements, Predicted​

• Processor: Intel Core i5-680 3.6GHz / AMD Athlon X4 750K
  • Graphics: AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5 or NVIDIA GeForce GTX 650 1GB
  • System Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 9 GB Hard drive space

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bu oyun bir özellik istemiyor gibi, millattan kalma bi bilgisayar bile kaldırır. Laptop alırken 6-8 bin arası bütçeniz varsa monster bakabilirsiniz. En azından güçlü bir bilgisayar çoğu oyunda sorun çıkarmaz.

Sqaks35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öyle yüksek gereksinimli oyunlar oynayacagım bi bilgisayar istemiyorum, öneri olarak atabileceğiniz bir laptop varmı

Bu oyun bir özellik istemiyor gibi, millattan kalma bi bilgisayar bile kaldırır. Laptop alırken 6-8 bin arası bütçeniz varsa monster bakabilirsiniz. En azından güçlü bir bilgisayar çoğu oyunda sorun çıkarmaz.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
ben istenilen özellikler az gibi gözükmesine rağmen, sims oyun yapısı nedeni ile sistem gereksiniminin fazla olacağını düşünüyorum. özellikle karmaşık ve fazla eve sahip mahalle tasarımlarında diske ve rame çok fazla yük biniyor. dahası, gelen her ek paket, kaynak tüketimini arttıyor, bu da uzun dönemli sims yaratımlarınd uzayan dönemlerde çok fazla kasma ve donma yaşanmasına neden oluyor. o yüzden benim önerim bu:

Acer Nitro (para önemli değil özellikli)

Sqaks35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben istenilen özellikler az gibi gözükmesine rağmen, sims oyun yapısı nedeni ile sistem gereksiniminin fazla olacağını düşünüyorum. özellikle karmaşık ve fazla eve sahip mahalle tasarımlarında diske ve rame çok fazla yük biniyor. dahası, gelen her ek paket, kaynak tüketimini arttıyor, bu da uzun dönemli sims yaratımlarınd uzayan dönemlerde çok fazla kasma ve donma yaşanmasına neden oluyor. o yüzden benim önerim bu:

Acer Nitro (para önemli değil özellikli)
hocam 9K verecek gücüm olsa biraz daha ekleyip toplama alırdım, ancak benim şüphem şudur, yaklaşık 10 yıllık ekran kartı yanmıs olan kasalı bilgisayarım sims3'ü tüm paketler dahilinde kasmadan takılmadan gayet güzel çalışıtırıyorken, neden bi kaç seri üstü daha oyun bu kadar yüksek özellik istesin

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
ben önerimi laptop ve sınırsız para üzerinden verdim. sims oyunları da oldukça uzun soluklu oyunlar oluyor, o yüzden geleceğe yatırım önemlidir. verdiğim laptop önerisi de gerekli özellikleri üstün olan bir laptop modelidir bu minvalde başka bir masaüstü de tercih edilebilir.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
hocam 9K verecek gücüm olsa biraz daha ekleyip toplama alırdım, ancak benim şüphem şudur, yaklaşık 10 yıllık ekran kartı yanmıs olan kasalı bilgisayarım sims3'ü tüm paketler dahilinde kasmadan takılmadan gayet güzel çalışıtırıyorken, neden bi kaç seri üstü daha oyun bu kadar yüksek özellik istesin
oyunun gereksinimlerine bakacak olursak Cok iyi bir ekran karti istemiyor sana attigim laptopu alip gonul rahatligi ile oynarsin ekran katinin cekirdek hizi 900 mhz normal hd grafiklere yakin bellek olarak zaten ramlerden yiyor Ram 8 gb olursa hic bir sorun yasamassin.

Sqaks35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1