Yardım The Matrix tamamı izlenmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Merhabalar. The Matrix'e yeniden başlamak ve seriyi hatırlamak istiyorum. Ancak Netflix'te sadece "The Matrix", "The Matrix Reloaded" ve "The Matrix Revolutions" var. Normalde bundan daha fazla film var diye biliyorum. Ben bunları izlesem yeterli midir yoksa en baştan başlayıp tamamını mı izlemeliyim?

Cyberious34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhabalar. The Matrix'e yeniden başlamak ve seriyi hatırlamak istiyorum. Ancak Netflix'te sadece "The Matrix", "The Matrix Reloaded" ve "The Matrix Revolutions" var. Normalde bundan daha fazla film var diye biliyorum. Ben bunları izlesem yeterli midir yoksa en baştan başlayıp seriye devam mı etsem?
Benim bildiğim kadarıyla Matrix tarihini anlatan kısa çizgi filmler var onları izleyebilirsin istersen. Hem filmlerde olan bazı karakterlerin geçmişi de anlatılıyor mesela orada. Onların dışında başka film olmaması lazım

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Benim bildiğim kadarıyla Matrix tarihini anlatan kısa çizgi filmler var onları izleyebilirsin istersen. Hem filmlerde olan bazı karakterlerin geçmişi de anlatılıyor mesela orada. Onların dışında başka film olmaması lazım
Burada baktığımda bir sürü film gözüküyor. Seriyi unuttuğumdan dolayı kaç film vardı pek hatırlamıyorum.

Cyberious34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Burada baktığımda bir sürü film gözüküyor. Ben de seriyi unuttuğumdan dolayı kaç film vardı pek hatırlamıyorum.
3 filmin dışında sadece animatrix izlenebilir hocam. Diğerleri oyun serileri. Diğer listede animatrix ve matrix in izlenmesi için bölüm sırası var. Oyunlarla ilgili bir bilgim yok ama. Oynamadım hiç

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
3 filmin dışında sadece animatrix izlenebilir hocam. Diğerleri oyun serileri. Diğer listede animatrix ve matrix in izlenmesi için bölüm sırası var. Oyunlarla ilgili bir bilgim yok ama. Oynamadım hiç
Eğer yanlış anlamadıysam 3 film ana film. Sağolun hocam.