The Batman filminin süresi ve resmi müziği belli oldu!

Bu konuyu okuyanlar

E

Enes K.

SDN Okuru
4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olan The Batman filminin tam süresi belli oldu ve filmin resmi müziği yayınlandı.

DC Comics evreninin en bilindik süper kahramanı Batman’in en yeni solo filmi olan The Batman için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. 4 Mart 2022 tarihinde tüm dünyada vizyona girecek olan ve Kara Şovalye rolünde Robert Pattinson’ı izleyeceğimiz filmin hem süresi hem de resmi film müziği ortaya çıktı. Film, hayranların beklediğinden bile daha uzun olacak.

The Batman, tam 3 saat olacak!​

Son olarak 2021’in son haftasında en son fragmanı yayınlanan ve Riddler (Bilmececi) karakterine daha yakından bir bakış atabildiğimiz The Batman filminin vizyon tarihi yaklaştıkça yeni bilgilere ve materyallere de erişiyoruz.

Paul Dano‘nun Riddler, Zoe Kravitz‘in Catwoman ve Colin Farrell‘ın Penguen rolünde izleyicilerle buluşacağı yeni solo Batman filminde Kara Şovalye karakterini ise adını Tenet, The Lost City of Z ve Twilight serisinden hatırlayacağımız Robert Douglas Thomas Pattinson canlandıracak.

the-batman-filminden-yeni-fragman-paylasildi.jpg


Uzun bir süredir merakla beklenen The Batman filmiyle ilgili bugün yeni detaylar elimize ulaştı. Warner Bros cephesinden gelen resmi açıklamaya göre yeni Batman filmi tam 2 saat 55 dakika olacak. Bunun, süper kahraman filmlerinin ‘Extended Cut‘ ve ‘Director’s Cut‘ olarak adlandırılan uzun versiyonlarına yakın bir süre olduğunu belirtmek gerek. Kronolojik olarak nereden başlayacağı veya nerelere uzanacağı belli olmayan film için bu güzel bir haber denebilir.

Bununla birlikte Warner Bros, filme dair ‘snippet’ olarak da adlandırılan, orijinal film müziğinin tanıtım versiyonu olarak da adlandırabileceğimiz yaklaşık 7 dakikalık bir eser paylaştı. Filmin müziklerinin yapımını üstlenen Michael Giacchino tarafından hazırlanan ve WaterTower adındaki tema müziği, filmi bekleyen izleyiclerin heyecanını bir kat daha artıracağa benziyor.

Peki sizler filmin süresini yeterli buldunuz mu? Yayınlanan film müziği ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: The Batman filminin süresi ve resmi müziği belli oldu!
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst