teyit.org YALANI - SKANDALI... Gerçekte kimdirler, nedirler ?!

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
teyit.org logosuna bakarsanız biraz fikir edinebilirsiniz ayrıca şu yazılarından dünya görüşlerini de anlayabilir ya da destekledikleri kurum veya kuruluşları farkedebilirsiniz.

1577417330785.png

1577417379639.png

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Teyit bayağı takıldığım bir siteydi. Sonra taraflı davrandığı konusunda şüpheye düşer oldum. Sonra Meral AKŞENER konusunda uzun zamandır sosyal medya üzerinde ve sair bazı yerlerde rastladığım ve inanmak da istemediğim bir konuyu sordum. Cevap gelmedi, ısrarla tekrar tekrar bir kaç kez daha sorduğum halde ayyuka çıkmış bu konuya hiçbir surette değinmediler. Anladım ki işine gelen şeyleri araştırıp yazarken, işlerine gelmeyen, yahut fikren yakın oldukları kişi ya da kurumlar konusunda olumsuzluğu kanıtlanmış hiçbir konuya değinmiyorlardı. Bu durumu anlayınca bu siteyi yer imlerinden kaldırdım ve bir daha girmedim, ne yazıp yazmadıkları konusunda da merak da etmedim bir daha...

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Bu site tarafsızsa eğer...

Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Hepiniz Yeşilsiniz( bu yazı sitenin tekinden araklanıp, buraya,temsili olarak eklenmiştir)
Temel Amerika'da otobüs şoförlüğü yapıyor. Beyazlar önde, zenciler arkada otururken kavgaya tutuşuyorlar.
Temel de herkesi otobüsten indirip bir insanlık nutku atıyor, güzelce nasihat veriyor:
- Bağa bakun ula pundan pöyle siyah-peyaz yoktur.
Hepinuz yeşilsinuz; şimti otobüse pinepilirsinuz ama tikkat edun,
açık yeşiller öne, koyu yeşiller arkaya otursun.