Testiste ağrı

Bu konuyu okuyanlar

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar spordan sonra yıkanırken elime bir şey takıldı damar gibi daha önce varikosel (testis damarının akışında problem olması ) ameliyatı oldum dr. tekrarlamaz dedi bende doğuştan tek böbrekli olduğum için testis damarımda 1 tane var normali 2 tane olması gerek fakat şişlik var gözle görülmeyecek kadar ama tuttuğumda ise biraz şiş olduğunu farkettim daha önce yine o büyüklüktemiydi bilmiyorum yarın doktora gidicem fakat merak ettiğimden dolayı sizlerden bilgi almak istedim

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen kardeşte belirttiğim gibi sadece bilgi amaçlı

Elsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konunu gördüm sırf yardımcı olmak icin üye oldum. Varikosel olmuşsun. Acilen urologa gidip ameliyat için randevu almalısın. Bu is şakaya gelmez kısırlığa kadar yolu var. En kısa zamanda tedavi ol. Kendim 2 ay önce ameliyat oldum çok rahat geçiyor rahat olabilirsin.

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konunu gördüm sırf yardımcı olmak icin üye oldum. Varikosel olmuşsun. Acilen urologa gidip ameliyat için randevu almalısın. Bu is şakaya gelmez kısırlığa kadar yolu var. En kısa zamanda tedavi ol. Kendim 2 ay önce ameliyat oldum çok rahat geçiyor rahat olabilirsin.
2 saat sonra gidicem zaten varikosel ameliyatı önceden oldum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Doktordan geldikten sonra durumu yazarım. Ayrıca yardım etmek için üye olmuşsun teşekkürler

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doktora gittim geldim ultrason istedi çektirdim geldi baktı inceledi Orşit dedi yani iltihap var dedi ama ultrasonda birşey çıkmadı gizli iltihap olabilir dedi yani varikosel felan değil

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
varikosel kısırlık mi yapıyor ilk defa duydum.

Elsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doktora gittim geldim ultrason istedi çektirdim geldi baktı inceledi Orşit dedi yani iltihap var dedi ama ultrasonda birşey çıkmadı gizli iltihap olabilir dedi yani varikosel felan değil

Geçmiş olsun son durumu bildirirsen mutlu olurum