Yardım Testestesron hapı hakkında

Morutan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Selamün Aleyküm öncelikle. 16 yaşındayım, psikolojik sıkıntılardan ve yoğun stresten dolayı ergenliğe tam giremedim bununda testesteron azlığına sebep olduğunu düşünüyorum. Sesim çok ince, ellerim çocuk eli gibi örnek vermem gerekirse. Boyumda biraz kısa kaldı. Benim sorum testesteron hapı alıp kullansam herhangi bir yararı veya zararı olur mu?

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Doktora gitmek: x
Forumdan testosteron hapı kullansam sorun olur mu diye sormak: ✅

Bu tür şeyleri düşünmek yerine, Endokrinoloji bölümü olması lazım net aklımda değil (tekrar bi araştırabilirsin) randevu alıp probleminizi doktora bildirmek daha mantıklı olacaktır.

Morutan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doktora gitmek: x
Forumdan testosteron hapı kullansam sorun olur mu diye sormak: ✅

Bu tür şeyleri düşünmek yerine, Endokrinoloji bölümü olması lazım net aklımda değil (tekrar bi araştırabilirsin) randevu alıp probleminizi doktora bildirmek daha mantıklı olacaktır.
Doktora gittim bu konu için sadece geç girersin diyip öteledi hocam o yüzden başka alternatifler arıyorum yaşıtlarım arasında rahatsız edici oluyor çünkü

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Doktora gittim bu konu için sadece geç girersin diyip öteledi hocam o yüzden başka alternatifler arıyorum yaşıtlarım arasında rahatsız edici oluyor çünkü
O tür ilaçlar kullanma doktor önermeyene kadar. 17 yaşına kadar hobbit gibi geziyordum kardeşlerimin arasında, şu an 1.85 boyunda en uzun ve kaba sesli olanı benim. Bu tür konuları da kafana takma :)

Morutan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O tür ilaçlar kullanma doktor önermeyene kadar. 17 yaşına kadar hobbit gibi geziyordum kardeşlerimin arasında, şu an 1.85 boyunda en uzun ve kaba sesli olanı benim. Bu tür konuları da kafana takma :)
Teşekkürler birazda olsa moral verdiniz ☺️