Teşhir Telefon Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen bana bu konuda yardımcı olun, kafam çok karıştı.
Birkaç gündür telefonumu bi iphone modeliyle değiştirmeyi düşünüyorum çünkü android'ten sıkıldım. 2020 model oppom ilk aldığım günkünün yarısı kadar yavaş ve oyunlarda sıkıntı çıkartıyo ben de maddi durumum pek de iyi olmadiğindan teşhir ürünlere göz attım ama pil konusunda sıkıntı çıksrıcağı ve telefonların yavaş olduğunu yazan bi site vardı güvenemedim teşhir mi almalıyım yoksa tamirli telefonlara mı bakmalıyım nolur bi akıl verin bu işlerden hiç anlamam

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Bütçeniz nedir? Şahsen hiç bulaşmanızı önermem.

alizone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
ben bi siteden aldım uygundu sıfır gibiydi iphone 7 aldım 128 gb 2700tlye

alizone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
site adı veremiyorum ama isterseniz özelden yazarım

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

alizone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
pil değişmişti sağlığı 100 dü kasada değimiş sıfırdı yanında kılıf koruma camıda aldım hepsi düzgünce geldi hiçbir sorunuda yok

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
"Teşhir", "Yenilendi", "Tamir gördü, sorunsuz" adı altında satılan cihazların sorun çıkarmayacağına dair bir garanti bulunmamakta. Daha bugün yenilenmiş cihaz alan bir arkadaş forumda konu açarak cihazda sorunlar yaşadığını belirtti. Şahsen bu tür cihazlara yönelmek yerine sizi zorlamayacağını düşündüğüm Realme 7 modeline bakabilirsiniz.

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pil değişmişti sağlığı 100 dü kasada değimiş sıfırdı yanında kılıf koruma camıda aldım hepsi düzgünce geldi hiçbir sorunuda yok
teşekkür ederim ben de bi iphone 7 plus düşünüyodum zaten :)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hayır alınmaz. Riskleri çok, güvencesi yok. Onun yerine bütçenizi ve önceliklerinizi belirterek bir konu açarsanız bütçenize göre sıfır telefonlar önerebiliriz. İkinci el hele de yenilenmiş, tamir edilmiş cihazlara bulaşmayın derim.

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır alınmaz. Riskleri çok, güvencesi yok. Onun yerine bütçenizi ve önceliklerinizi belirterek bir konu açarsanız bütçenize göre sıfır telefonlar önerebiliriz. İkinci el hele de yenilenmiş, tamir edilmiş cihazlara bulaşmayın derim.
iyi de abi sıfır apple alamiyorum ben androidten kusucam artık. hem yenilenmiş telefon satan bi sitenin zamanında reklamını yapmışsınız youtubedan gördüm ben kime güvenicem? ya yenilenmis ya da teşhir alabiliyorum bütçem yok bu devirde iphone 7 plus, iphone 8 hayaliyle yaşıyorum sadece merak ettiğim bu aldiğim telefonlarda pil ömrü sorunu olur mu ve telefon yavaş olur mu bunun cevabını arıyorum sadece, android çok yavaş bi sistem 2020 oppom cenaze oluyo yavaş yavaş

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
iyi de abi sıfır apple alamiyorum ben androidten kusucam artık. hem yenilenmiş telefon satan bi sitenin zamanında reklamını yapmışsınız youtubedan gördüm ben kime güvenicem? ya yenilenmis ya da teşhir alabiliyorum bütçem yok bu devirde iphone 7 plus, iphone 8 hayaliyle yaşıyorum sadece merak ettiğim bu aldiğim telefonlarda pil ömrü sorunu olur mu ve telefon yavaş olur mu bunun cevabını arıyorum sadece, android çok yavaş bi sistem 2020 oppom cenaze oluyo yavaş yavaş
Android'i neden sevmiyorsunuz?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Realme 7 al bence iPhone 7 plus veya 8 den daha iyi performans veriyor.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
en temiz ikinci el Teshir üründür.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Yenilenmiş veya teşhir ürünü alacağınıza temiz ikinci el almanızı tavsiye ederim. Ürünü bakarsınız incelersiniz gerekli kontrolleri yaparsınız kafanıza yatarsa alırsınız

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yenilenmiş veya teşhir ürünü alacağınıza temiz ikinci el almanızı tavsiye ederim. Ürünü bakarsınız incelersiniz gerekli kontrolleri yaparsınız kafanıza yatarsa alırsınız
yenilenmisler ikinci el olmuyo mu zaten, ben guvenilir bi site buldum ordan dusunuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android'i neden sevmiyo
abi ilkokul 3ten beri android kullaniyorum son telefonum 2020 bi oppo ve yetmiyo cok yavasliyo, 2020de aldiğim telefonu yavas diye 2. sıfırlayışım olacak iş mi bu

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Android hemen yavaşlıyor diye aldığın ucuz iphone da aynı sürede yavaşlayacak belki de çok daha kötü olucak.

yachiru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana lütfen 2 cok onemli sorumun cevabini verin teshir iphone 7 plusun bataryasi ne durumda olue ve yavas olur mu :'(

Android hemen yavaşlıyor diye aldığın ucuz iphone da aynı sürede yavaşlayacak belki de çok daha kötü olucak.
ilk ciktiği gunden beri iphone 6 kullanan dayımda hala bi yavaslik söz konusu deil, abim de ayni sekilde iphone 7 kullaniyo uzun suredir, ben denemek istiyorum ve iki sorum var sadece yavas olur mu ve pil durumu nasil olur

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
yenilenmisler ikinci el olmuyo mu zaten, ben guvenilir bi site buldum ordan dusunuyorum
Ben şahsen sitelere güvenmiyorum. Kendim kontrol ederim ve pazarlık etmekte önemli daha ucuza daha güzel bir ürün alırım diye düşünüyorum.