Terraneo: Fenerbahçe tarafından iş akdim feshedildi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fenerbahçe'de görev yapan İtalyan sportif direktör Giuliano Terraneo, sözleşmesinin kulüp tarafından sonlandırıldığını açıkladı.

TERRA.jpg

Fenerbahçe'nin sezon başında sürpriz yaparak sportif direktörlüğe getirdiği, yıldız oyuncuların transferlerindeki rolüyle dikkati çeken İtalyan futbol adamı Terraneo, göreviyle ilgili son durumu AA muhabirine anlattı.

Takımdan "istifa ederek ayrıldığı" şeklinde medyada yer alan haberlere açıklık getirmek istediğini belirten Terraneo, "Doğru bir şekilde aktarmalıyım ki, Fenerbahçe tarafından iş akdim feshedildi. Bunun farklı pek çok nedeni olabilir ama ben halen bunun tam olarak neden olduğuna dair açıklığa sahip değilim." dedi.

Fenerbahçe'de işbaşı yaptıktan sonra çok kısa bir sürede yeni bir takım ortaya çıkardıklarını ve buna rağmen sarı-lacivertlilerde her düzeyde uyumun sağlandığını dile getiren Terraneo, "29 Mayıs'ta çalışmaya başladık ve çok kısa sürede, 30-40 günlük bir süreden bahsediyorum, yeni bir takım kurduk. Bir teknik direktör ve 12 oyuncu aldık. Biz öyle bir takım kurduk ki, ocak ayı transfer döneminde herhangi bir takviyeye gereksinim duymaması için ve öyle de oldu. Teknik direktör ve oyuncular sağ olsun, kayda değer bir uyum ve denge yakalandı takım içinde. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi gönderiyorum. Herkesin ufak tefek kendine göre problemleri vardı ama herkes çok profesyoneldi." diye konuştu.

AA

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Van Persie'yi iyi ittirdi muhahaha :D

akkoll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yine kurumsallaşamayan bir kurum. Fenerbahçe