termal macun

Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Macunu aldın mı bilmiyorum ama ben N11'den Arctic MX-4 2019 edition aldım dün sistemi komple temizledim macunu uyguladım ısı değerleri çok düştü bu macun tam bir f/p. Boşuna Cooler Master'a para verme o kadar. Ben 52₺'ye aldım bu arada. Öneririm.

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Macunu aldın mı bilmiyorum ama ben N11'den Arctic MX-4 2019 edition aldım dün sistemi komple temizledim macunu uyguladım ısı değerleri çok düştü bu macun tam bir f/p. Boşuna Cooler Master'a para verme o kadar. Ben 52₺'ye aldım bu arada. Öneririm.
Arctic Kaliteli markadır senin dediğinde olabilir ama benim dediğim en kaliteli olan

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
mesajını yeni gördüm kusura bakma senin önerdiğin termal macun 8.5w benim alacağım 11w veya 12w olması lazım benimki daha iyi yani yine de tavsiyen için teşekkür ederim

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
mesajını yeni gördüm kusura bakma senin önerdiğin termal macun 8.5w benim alacağım 11w veya 12w olması lazım benimki daha iyi yani yine de tavsiyen için teşekkür ederim

Siz bence kafanızda zaten karar vermişsiniz almak için sadece tatmin olmak için konu açmışsınız. O W/mk değerlerine fazla bak aralarında öyle ahım şahım fark yok yani benim aldığım macun ile işlemci 50 derece oluyorsa senin dediğin macunu kullanınca işlemci 10 derece olmayacak. Şu videoyu izle ona göre karar ver. Gerçi karar vermişsin :)

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Siz bence kafanızda zaten karar vermişsiniz almak için sadece tatmin olmak için konu açmışsınız. Şu videoyu izle ona göre karar ver. Gerçi karar vermişsin :)

arkadaşım bana performanslı,uzun ömürlü termal macun önerin diye konu açıyorum sen bana önerdiğin macunu tekrar öneriyorsun almayacağım önerdiğin macunu diyorum bi de kendini tatmin etmek için konu açmışsın diyorsun daha iyisi varken neden kötü olanı alayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana
Siz bence kafanızda zaten karar vermişsiniz almak için sadece tatmin olmak için konu açmışsınız. O W/mk değerlerine fazla bak aralarında öyle ahım şahım fark yok yani benim aldığım macun ile işlemci 50 derece oluyorsa senin dediğin macunu kullanınca işlemci 10 derece olmayacak. Şu videoyu izle ona göre karar ver. Gerçi karar vermişsin :)

bana 11 ay önceki videoyu atıyorsun bu zamana kadar bir çok şey değişti

Son düzenleyen moderatör: