Terabyte Manyaklığının Son Üyesi: TrekStor

Bu konuyu okuyanlar

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Depolama ürünleriyle nam salan TrekStor, akranı Western Digital gibi terabyte manyaklığına kapıldı ve yeni bir ürün piyasaya saldı: DataStation duo w.u. 1 TB seviyelerindeki ürün çoğu kullanıcının depolama gereksinimini karşılayacak nitelikte. Nero BackItUp2 Essentials yazılımı ile gelen ürün, bir kaç tıklama ile yedekleme imkanını kullanıcılara sunuyor. Alüminyum soğutucuları sayesinde fan barındırmayan bu nadide harici HDD ile gereksiz gürültünün de önüne geçilmiş oluyor. Ürünün liste fiyatı $430.

datastationduowuperspeczk0.jpg

Yazan: Caner ERDOĞAN
Bilgi: http://www.trekstor.us/en/products/detail_hdd.php?pid=18&cat=0

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
evet gerçekten ürüne göre fiyat gayet uygun lakin kalitesi konusunda birşey diyemeyeceğim
maktorla yarışamayacağı kesin de
çünkü maxtorun 500gb lık HDD leri aynı fiyat neredeyse

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vay bee neler icat ediyolar haa çok güzel....

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
İyi ama bu manyaklık yeni değil ki. Bundan yıllar önce de 1-2-3 TB 'lik HDD ler vardı :-\ Evet yıllar önce diyorum yanlış okumuyorsunuz.

Bu arada bence hiç fan koymamak yerine default kapalı olan ama istenildiğinde bir tuşla açılabilen bir fan koysalar fena olmaz :)
Ya da çok ısındığında otomatik çalışacak bir fan. (Laptoplardaki gibi)

splintercell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tera kavramına hala alışamadım.

Elmacik dedi ki:
İyi ama bu manyaklık yeni değil ki. Bundan yıllar önce de 1-2-3 TB 'lik HDD ler vardı :-\ Evet yıllar önce diyorum yanlış okumuyorsunuz.

Bu arada bence hiç fan koymamak yerine default kapalı olan ama istenildiğinde bir tuşla açılabilen bir fan koysalar fena olmaz :)
Ya da çok ısındığında otomatik çalışacak bir fan. (Laptoplardaki gibi)

yap bitane fan kontrol devresiyle bide anahtar tak al sana açıp kapatabileceğin,hız devrini artırıp azaltabileceğin çözüm.nette çok.

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
haber için teşekkürler byfelidae

Server

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O parayla güzel bir kasa toplarım :) 1TB benim için aşırı fazla dolduramam ki :D Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bende 500gb alırken herkes o ne yaa dolduramazsın sen onu diyordu.Şimdiyse yeni hdd almaya çalışıyorum :D

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
500 GB LIK HDD 110 DOLARA BULDUM YAKLAŞIK OLARAK 2 KATINA DEK GELİYOR.. FİYATI.. BU ARALIK NİÇİN BİLEN VAR MI ?..