Temperli Cam Delinir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Adamantium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belirttiğim gibi temperli cam delinir mi ? Dark Prestige modelini almayı düşünüyorum ama ön tarafı mesh değil temperli cam, yan tarafında ızgaralar var ama yeterli sirkülasyonu yaparmı bilemedim bende garanti olması için böyle birşey düşündüm. Ayrıca benzer kasalarına bakıyorum 1k fiyatlarında dolaşıyor ne gerek var aynı görselliği ve özelliği sunan kasaya sırf ismi için 500 TL fazla vereyim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,299
Cam delinmesi normal matkap ile yapmanız mümkün olmayabilir. Kesinlikle elmas uç kullanılması gerekir.
Bence bu konu hakkında direkt olarak camcıya gitmeniz ve destek almanız gerekebilir. Kendi başınıza bence bu durumu gerçekleştirmeyin.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Zamanında P7-C1 kasamın camı kırılmıştı. Elimdeki Squadron diye bi kasanın camını deldirmeye niyetlenmiştim vida yuvalarına göre, öğrendim ki öyle kolay değilmiş. Pleksi kestirmiştim lazerle.

Adamantium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cam delinmesi normal matkap ile yapmanız mümkün olmayabilir. Kesinlikle elmas uç kullanılması gerekir.
Bence bu konu hakkında direkt olarak camcıya gitmeniz ve destek almanız gerekebilir. Kendi başınıza bence bu durumu gerçekleştirmeyin.

Evet hocam zaten camcıya götürmeyi düşünüyodum. 1 aya yakındır Xpg Invader siyah kasanın stoklara gelmesini bekledim ama gelmedi vazgectim bende bunu alıcam