Temmuz ayı geçti Almanya,Fransa ve ABD kıskançlıktan patlıyor

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,252
Yalan var yalan sen olaylara şöyle bakacan. Birisi var çıkıyor İnşAllah Temmuzdan sonra düze çıkacaz inşAllah toparlanacaz diyor. ( Devlet adamı için olması gerekende bu ) Ama diğer taraf sabah akşam öldük battık ölüyoz leş durumdayız ülkeye yatırım yapmayın vatandaşa dolar alın dolar 10 TL olacak erken seçim olacak faiz yüzde 50 olacak enfslayon yüzde 200 olacak devllete güvenmeyin flan deyip yatırımcıyı korkutan var.
Şuan kağıt üstündede olsa iyileşme verileri var büyüme rakamları olsun ihracat rakamları olsun. Ama tek sıkıntı Enflasyon şuan için. Anlaşılamaz bir fiyat artışı var bazı ürünlerde burada işin için biraz fırsatçılarda giriyor. ( Mesela Dolar 6 ayda max yüzde 15 artmış. Hadi yüzde 20 de enfslasyon oldu diyelim o ürün 10 TL iken max 12-13 TL olması lazım iken 25 TL yapılmış.) Veya Emlak piyasası fırsatçılık fiyatları yükseltiyor telepte olunca.

Muhalefetin adayı belli değil mi :D Belli olsa ne olacak o adayı belirleyecek isim gene Kemal Kılıçdaroğlu sonuçta. Daha önceki adaylarınıda gördük. Ekmek İçin Ekmelettin. Muharrrem İnce arada da bir Abdullah Gül düşünülmüş. Partili Cumhurbaşkanı sistemindeyiz. Ve 7 partinin ortak olduğu Cumhurbaşkanlığı sisteminin başarılı olması İMKANSIZ. Sen şimdi CHP-İYİ parti HDP - Saadet- DEVA-GELECEK ve DP nin idealleri ve dünya görüşü ortak bunlar iktidar olup ülke kurtaracak flan mı sanıyon gerçekten !

Ayrıca şuan görülen Kemal Kılıçdaroğlu aday. Baksana her lafa ben yapacam ben edecem diye başlıyor. Yurt sorununu ben çözecem diyor. ÖTV'yi ben kaldıracam diyor. Sağa sola 1000 Er TL ben verecem diye sözler veriyor hatta atın fav a diyor. Aday başkası olursa bu sözleri nasıl veriyor !
Alice harikalar diyarında ??

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Alice harikalar diyarında ??

Sen Lafontenden masallar dinlemeye devam et o zaman :) ne diyem. 6 ayda uçacaz kacaz hikayeleri dinle biraz daha.

Not: Burada Kemal Kılıçdaroğluna bir hakaret flan yoktur. Sadece anlattıkları MASAL.
En son iyi parti bile isyan etti bize sormadan böyle saçma sapan vaadler vermeyin diye...

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Açıkçası çok mesaj var. Sizinkini gördüm ona hitaben yazdım. Gerçekleri görmeden oy vermek nerede yazıldı görmedim veya görmusumdur yalan olmasın farkında değilim ama bir partiye oy verenleri kapsiyorsa o da yanlış.
Bir partiye oy verenler gerçeği göremiyor demek yanlış. Bunu neyden rapor edebilirim efenim. Çünkü uygun düşmüyor.
Yazdığım mesajdaki alıntıya bakmamışsınız demek ki!!! İlla rapor edecekseniz diğer şeklinde raporlayın bende admine atamasını yapayım. Admin kesin kararı verir ve işte o zaman uygun mu değil mi belli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer herşeyi olduğu gibi tarafsız eleştiren birini dinlemek gerekiyorsa muhalefeti destekleyen arkadaşlara tavsiyem mutlaka Hakan Bayrakçı'yı can kulağıyla dinleyin. Adam yıllardır kamuoyu araştırmacısı ve muhalif birisidir.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Yazdığım mesajdaki alıntıya bakmamışsınız demek ki!!! İlla rapor edecekseniz diğer şeklinde raporlayın bende admine atamasını yapayım. Admin kesin kararı verir ve işte o zaman uygun mu değil mi belli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer herşeyi olduğu gibi tarafsız eleştiren birini dinlemek gerekiyorsa muhalefeti destekleyen arkadaşlara tavsiyem mutlaka Hakan Bayrakçı'yı can kulağıyla dinleyin. Adam yıllardır kamuoyu araştırmacısı ve muhalif birisidir.
Şu zamanda tarafsız hiçbir gazeteci ve tv kanalı kalmadı nerdeyse. Bi tek habertürk ve tgrt tarafsız diye düşünüyorum. Gazeteci olaraksa abbas güçlüyü takip ederim. Çok iyi anlatımları vardır

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Yok knk ne uğraşıyoruz amann canımiz sağ olsun