temizlik robotu mu? DYSON elektrikli süpürge mi?_

Bu konuyu okuyanlar

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar herkese hepimize,
Önerileriniz doğrultusunda genelde birçok şeyi kullanıcıların yorumlarıyla alırım. Elektronik ürünleride çok araştırma yapmadan almam da asla..
Sizlerden ricam bu xiomi tarzı yada kaliteli kullanışlı kendi kendine bütün gün ev temizleyen robotlardan mı alsam, yoksa dyson markanın elde kullanılan şarjlı sessiz cihalarından mı alsam karar veremedim. Eşim sessiz olsun istiyor bense yorulmasın makina kendi kendine temizlesin etsin diyorum. Karar konusunda kararsızlık yaşayınca imdadıma sdnforum geliyor ve mutlaka tavsiyeleri beğeniyorum. Daha önce SE 2020 mı xr mı dıye sordugumda xr almama ve aşrı memnun kalmama sebeb olmuşlardı.
Önerileriniiz bekliyorum teşekkürler.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,755
Dyson markasını her zaman öneririm. Belli bir kalite anlayışı var.

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
xiomi robot vacuum pro clenar dusunuyorum aslinda, surekli gezip temizlik yapsin cocuk oldugunda rahatlik olur diye dusunuyoruz eşimle, gun icinde de kendisi temizlik yapsin bos durmasin aslinda :) dyson evet kaliteli oldugu konusunda suphem yok asla da ,

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Aynı ikilemi yaşayıp robot aldık.Evimizde eşya çok olduğu için aslında acaba dyson mı alsaydık dedik sonra ama...Amcam babaanneme dyson marka süpürge almış bayadır iyi bir süpürgesi yoktu kırık dökükle idare ediyordu.Ancak maalesef biz bugün deneme fırsatı bulduk ve çok ağır bir cihaz.Tek sorun bu olsa gene iyi.Çekim gücü çok iyi ama halıda topaklanan tüyleri saçları çekemiyor.Aynı şekilde betonda da ve kullanırken çok güç gerektiriyor.Sanırım big Ball alergy 2 modeliymiş.Alacak varsa bu model için 2,3 kez düşünsün diye yazdım.Yazık o paraya.Robot bile daha iyi çekiyor kılları tüyleri...Diğer modelleri iyi olabilir tabi bilmiyorum ama bu modele dikkat edin :)