Yardım Televizyonlardaki Fiyat Artışı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba teknoloji mağazasında bir tv baktım araştırdım. Dün gittim baktım fiyatı 5.650 liraydı. Bugün geçerken tekrar baktım. fiyatı 7.000 lira olmuş. Sordum 1 günde ne oldu böyle artış oldu. Satıcı yeni modeller gelecek güncel dolar kurundan bu modellerin üstü modeller 8.000 - 8.500 arasında satılacak bu yüzden fiyatlar yukarı çekildi dedi. Alışveriş sitelerine baktım tvnin fiyatı 5.349 lira online olarakta almaya korkuyorum açıkçası. Bu satış politikası ne acaip yahu acaba bu ürünün fiyatı tekrar bu banta düşer mi? Online almaya korkma nedenim bir telefon almıştım bataryası sorunlu çıktı geri iade almadılar paketi açtık diye ee paketi açmadan bozuk olduğunu anlayamam ki arkadaş. Tv dede böyle bir sorun olursa siz paketi açtınız biz sorumluluk almıyoruz derler mi? Bu tv fiyatları yükselmeye devam eder mi acaba 3 haftalık bir bekleme sürem var aslında. Dediğim tv modeli Philips 50Pu8505 bu konular hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Ben bayadır mağazadan alışveriş yapmıyorum. Aldığım çoğu ürün online sitelerden. Avm ve mağazalar çok daha pahalı. Hatta ben birçoğunun batacağını bile düşünüyorum. Televizyonu aldığınızda garantisinin yanında hangi markaysa orayı arayıp hallediyorsunuz. Kurulum için sizin adrese ekip yönlendiriyorlar. Ölü piksel arıza kırık durumlarında değişim yapılıyor zaten.

Reaksiyon puanı
61
Mağazalar delirmiş fiyat olarak online olarak bende alışveriş yapıyorum. Ürün Philips Türkiye garantili ondada sorun yok. Şimdi alırsam ürünü 2 hafta sonra kurdurcam mesela bir problem çıkarsa geri iade alırlar mı

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Monitörlerin fiyatları da artmış.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Mağazalar delirmiş fiyat olarak online olarak bende alışveriş yapıyorum. Ürün Philips Türkiye garantili ondada sorun yok. Şimdi alırsam ürünü 2 hafta sonra kurdurcam mesela bir problem çıkarsa geri iade alırlar mı
Alırlar tabi mağazadan almış gibi. Yetkili garantisi olacak tabi.

Reaksiyon puanı
61
Sipariş vereyim 2 güne kartı online alışverişe açayımda şimdi gider ordada 7000tl olur :D

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Online daha iyi. Fakat alırken satın aldığınız satıcıya dikkat etmeniz lazım yoksa geri iade almaz. Hepsi Burada sitesin de A satıcısı yüzde %95 olumlu yorumlu almışsa ondan alınız. Düşük puanlıdan alırsanız başınız derde girebilir.