Televizyon önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Merhabalar, evimize 55" bir televizyon almak istiyoruz ve babam yoğun olarak kavisli ekran istiyor. Sizce kavisli ekranın bir avantajı var mı ? Bunu göz önünde bulundurarak hangi televizyonu tercih etmeliyiz şimdiden teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhabalar, evimize 55" bir televizyon almak istiyoruz ve babam yoğun olarak kavisli ekran istiyor. Sizce kavisli ekranın bir avantajı var mı ? Bunu göz önünde bulundurarak hangi televizyonu tercih etmeliyiz şimdiden teşekkürler.
55 inç kavisli ekran insanı sardığı için güzel bir deneyim sunuyor

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Kavisli sadece samsungun var onunda panelleri iyi oluyor dünyanın en büyük panel üreticisi curved sınıfından bir tane 4k tv alabilirsin birazda bütçeni bakar

Bütçe 4000-5000 lira kadar ama marka ve model de kararsız kalıyoruz Lg ve Samsung arasında

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe 4000-5000 lira kadar ama marka ve model de kararsız kalıyoruz Lg ve Samsung arasında
İkiside iyi marka hatta en iyi ikisi ama samsung curved ler bir başka oluyor ama bir mağazaya gidip karşısına geçip izlemen kendin karar vermen gerekiyor.
Ben samsung curved alırdım yerinde olsam

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Hocam evimizde hem Samsung hem LG televizyon var. Birisi 119cm diğeri yanlış hatırlamıyorsam 102cm. Bir tanıdığımızdada Samsung TV var. Samsung'u seven birisi olarak TV kumandalarını beğenmiyorum. LG daha iyi bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam evimizde hem Samsung hem LG televizyon var. Birisi 119cm diğeri yanlış hatırlamıyorsam 102cm. Bir tanıdığımızdada Samsung TV var. Samsung'u seven birisi olarak TV kumandalarını beğenmiyorum. LG daha iyi bence.
Hocam tc kumandasını tvmi karşılaştırılması yapılır Allah aşkına panel hangisinin iyiyse o alınır

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Çok uzun bir araştırma yapıp bende tv aldım.Samsungun ks serisi dışında çok şikayet var.Ve lg ye göre bi gıdım geride benim bütçem 3500 tl idi 49uh850v aldım sizde aynı modelin 55ini bütçeniz dahilinde alabilirsiniz...

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Çok uzun bir araştırma yapıp bende tv aldım.Samsungun ks serisi dışında çok şikayet var.Ve lg ye göre bi gıdım geride benim bütçem 3500 tl idi 49uh850v aldım sizde aynı modelin 55ini bütçeniz dahilinde alabilirsiniz...

Teşekkürler :)

Son mesajlar