Yardım Telegram Marketing Yazılımı ve İsteklerim ( Var Mı Yapabilecek )

Bu konuyu okuyanlar

derissa

Öğrenci
Katılım
28 Temmuz 2013
Mesajlar
35
Reaksiyon puanı
0
Puanları
6
Merhaba,@everyoneHerkese selamlar.Bu ( GitHub - sajjad-021/Telegram-Marketing-Software) konu için rahatsız etim.

Bu Yazılımlar hala çalışıyor mu? Yazılımlar güncel mi bilmiyorum.Bu sitedeki ( Dragon Telegram – All-in-one Telegram Marketing Software ) yazılımsa efsane bir şeye benziyor. Ama gidip de 5k bayılmak istemiyorum.Blackhat sitelerine bakıyorum hiç birinde yok, diğer alternatiflerden bir kaç tane var ama onlar da abonelik istiyorlar. Bilmem kaç dolar :)Yazılımların ''crack'' li olmasında hiç bir sakınca yok. Zaten denemeleri, oluşturacak olduğum sahte numaralarla açılmış ''telegram'' hesaplarında yapacağım.Bulunmaz derseniz de parasıyla yapabilecek yiğitlere hakkını vermek şartıyla yaptırmak istiyorum.İhtiyacım olan özelliklerse şöyle;+Başkasına ait gruplardan üye kazımak istiyorum.

+Kazınmış üyeleri başka gruplara eklemek için liste yapmak istiyorum.

+Kazınmış kullanıcıları yeni gruba eklemek istiyorum.

+Telegram kullanıcılarının telefon numaralarını kazımak istiyorum.

+Kazınmış numaralara toplu mesaj atmak istiyorum.

+Oluşturmuş olduğum kullanıcı ad ve telefon numaralarını kız erkek şeklinde ayırıp kategorize edip metinlere kaydetmek istiyorum. ( Sonradan Kullanmak Üzere )

+Otomatik Hoşgeldin ve bilgilendirme Yazıları Göndermek istiyorum.

+Bazı Testleri Yapmak İçin Sanal Cep Numaraları ile Telegram Hesapları Açmak istiyorum.

+Gruplardaki arşivleri kendi grubuma çekmek istiyorum. ( Bu kısım önemli )

+Telegram arama kısmından filetype.pdf araması yaparak üyesi olduğum gruplardaki yeni dökümanları kanalıma eklemek istiyorum.+Akademik sitelerden pdf çekmek istiyorum.

+Blog, youtube, instagram, twitter, facebook gibi mecralardan hastag ile ya da takip etmiş olduğum sayfa ve kişilerin gönderilerini telegrama çekmek istiyorum.+Kullanıcıları kadın, erkek şeklinde filtreleyip öyle kazımak istiyorum.

+Başka gruplardaki güncel konu ve dökümanları takip edecek bir özellik istiyorum. Ya da bir ''hastag'' takibi yapsın istiyorum. Ya da anahtar kelime takibi yapsın istiyorum.+Mega.nz, yandexdisk, google drive,mediafire, nitroflare, uploadgig, rapidgator, turbobit, gibi dosya barındırma sitelerindeki dosyaları otomatik telegram grubuma çekmek istiyorum.+Seeder.cc gibi siteler yardımıyla torrent film ve programları telegram grubuma çekmek istiyorum. Torrentteki film ve videoları açık bir video şeklinde telegramıma eklemek istiyorum.+Herhangi bir işlem sonrasında spam'a düşmek istemiyorum.

+Telegram, discord, twitter ve instagram'da gönderi şablonları oluşturup gönderi zamanlayıp istediğim zaman paylaşmak istiyorum.

+O yüzden zamanlama, güvenlik ve gönderi seçenekleri de olsun istiyorum.+Gruptaki yazı ve konuları ingilizce'den türkçeye çeviren bir bot gibi bir şey olsun istiyorum.Yönetim anlamında ise iyi botlar olduğunu biliyorum ama galiba bazıları para istiyor.Bu botları da benimle paylaşırsanız sevinirim. Belki free olarak bir kaç bot ile de hallolabilir bilmiyorum.

Söyleyeceklerinize göre de değişir.Not:En önemlisiyse, mega.nz, yandexdisk. google drive ve diğer alternatif dosya barındırma sitelerinden dosyaları ''rar'' lı ya da ''film'' ve videoları açık bir şekilde paylaşmamı sağlayacak bir sistem istiyorum.Bu özellikleri sağlayabiliecek bir veya bir kaç yazılım arıyorum. Ya da ben yaparım diyen çıkarsa hakkını ( money ) vermek istiyorum.Bu özelliklerin tek bir yazılımda olması gerekmez. Eğer uzmanlık alanınız ise ve yazılım yapabiliyorsanız bana bu bahsetmiş olduğum önemli olan özellikleri yazılım yapabilecek varsa parasını ödemeye hazırım. Birileri için çok hayalperest fikirler olabilir ama düşünüyorum da tek yazılım ile değil de ''sayısı önemsiz olmakla beraber'' yapılabileceklerini düşünüyorum.Ciddi cevaplar gelirse çok memnun olur,

Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
 

Son mesajlar

Üst