Android Telefonunuzu Bilgisayara Bağlamak Ve Kontrol Etmek

EnesV

Öğrenci
! Telefonunuz uygulamasının tüm işlevselliğini tecrübe etmek için Android 7.0 veya sonraki sürümünü çalıştırması gerekir.

Selamlar telefonunuzu bilgisayara nasıl bağlayabileceğinizi ve bilgisayardan nasıl kontrol edebileceğinizi göstereceğim.

1- Telefonunuzda 'Telefon Eşlikçiniz' bilgisayarınızda ise 'Telefonunuz' uygulamasının bulunması gerekmektedir. Bilgisayarınıza Microsoft Store üzerinden telefonunuza Play Store üzerinden indirebilirsiniz.
1-V1.jpeg
1-V2.JPG

2- Bilgisayarınızda 'Telefonunuz' uygulamasını açın. Açıldıktan sonra sağ tarafta telefonunuzun hangi tür olduğunu seçin.
3- Telefonunuzda hızlı ayarlar menüsünden 'Windows'a Bağla' özelliğini bulun ve üstüne basın ve basılı tutun. Açılan yeni sekmede Cihaz Ekle'ye basın.

1-V3.jpg
1-V4.jpg
1-V5.jpg


4-Bilgisayarınıza geri dönün ekrandaki kodunu taratın ve artık hazır, arama yapmak, mesaj göndermek, bilgisayardan telefonunuzu kontrol etmek için Bluetooth'u açmanız gerekiyor. Açın ve bilgisayarınızdaki Bluetooth'a bağlanın.

5- Bilgisayardan telefonunuzu kontrol etmek için Uygulamalar'a basın sonra 'Telefon ekranını aç'a tıklayın ve artık hazır telefonunuzu bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak pil tüketimini arttırır!

1-V6.jpg
1-V7.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu uygulama sayesinde arama yapabilir, mesaj gönderebilir, fotoğraflarınızı inceleyebilir ve gelen bildirimlerinizi görebilirsiniz.
 
Üst