Soru Telefonun hafızası kendi doluyor

Bu konuyu okuyanlar

Gizli0742

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
10 gün önce 40 gb falanfı şuan 49 gb uygulama sildim dahada arttı ben bu işi çözemedim önbelleği hergün temizliyorum
Model :GALAXY A50

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
tiktok instagram youtube ve google uygulamaları baya depolama yiyor. bi indirilenleri silin

Melker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
129
Whatsapp İnstagram Youtube Spotify gibi uygulamalar sürekli depolamayı doldurur. Gereksiz dosya temizleyici bir uygulama indir ve temizle. Ardından Spotify instagram gibi uygulamarın verilerini silebilirsin.

BbglGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
10 gün önce 40 gb falanfı şuan 49 gb uygulama sildim dahada arttı ben bu işi çözemedim önbelleği hergün temizliyorum
Model :GALAXY A50
Android sistemi art dediğimiz sistemi kullanır yani uygulamalar daha rahat çalışmak için verileri telefona depolar.Lakin son zamanlarda bu işi epey aparttılar ben 128 gb lik sistemi kullanıyorum facebook harcadığı depolama 1.50 gb yi geçiyor uygulamnın verilerini ve önbelleği temizleseniz bile tekrar tekrar bu verileri indiriyor malesef.
Androidin bu politikasından vazgeçmesi lazım hemde acilen yoksa 512 de yetmeyecek:)

Gizli0742

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Android sistemi art dediğimiz sistemi kullanır yani uygulamalar daha rahat çalışmak için verileri telefona depolar.Lakin son zamanlarda bu işi epey aparttılar ben 128 gb lik sistemi kullanıyorum facebook harcadığı depolama 1.50 gb yi geçiyor uygulamnın verilerini ve önbelleği temizleseniz bile tekrar tekrar bu verileri indiriyor malesef.
Androidin bu politikasından vazgeçmesi lazım hemde acilen yoksa 512 de yetmeyecek:)
Benim 64 gb hafıza kartı almaya düşünuyorum