iPhone Telefonumu Satmalımıyın ?

sait_355

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır iPhone 7 32Gb kullaniyorum ve şarj beni çok yoruyor ama Apple ekosistemini çok seviyorum sizce telefonumu satsam mı ?
Satacak olursam HepsiBuradya 1800₺ ye satmayı düşünüyorum sizce satsam mı ne yapsam ?

Tolga6bd6

Asistan
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır iPhone 7 32Gb kullaniyorum ve şarj beni çok yoruyor ama Apple ekosistemini çok seviyorum sizce telefonumu satsam mı ?
Satacak olursam HepsiBuradya 1800₺ ye satmayı düşünüyorum sizce satsam mı ne yapsam ?
Sat bence hem 2 sene çok az o telefona 3000 e satarsın üstüne 2000 tl eklersin yeni bir çıkan telefonu alırsın.

Letgo yada sahibinden ilan açıp 2400 TL ye satabilirsin.Apple ekosisteminden devam edeyim,batarya iyi olsun diyorsan ikinci el Xr yada 8 plus alman lazım.Bunun içinde sattıktan sonra 2500-3000 TL arası para eklemen lazım.Yeni bir iPhone alma durumun yoksa, android cihaz almaya sıcak bakmıyorsan İphone 7 ile devam etmeni tavsiye ederim.İyi forumlar.

sait_355

Öğrenci
Letgo yada sahibinden ilan açıp 2400 TL ye satabilirsin.Apple ekosisteminden devam edeyim,batarya iyi olsun diyorsan ikinci el Xr yada 8 plus alman lazım.Bunun içinde sattıktan sonra 2500-3000 TL arası para eklemen lazım.Yeni bir iPhone alma durumun yoksa, android cihaz almaya sıcak bakmıyorsan İphone 7 ile devam etmeni tavsiye ederim.İyi forumlar.
Ben letgo ve sahibindene biraz riskli bakiyorum o yüzden direk hepsi burada yada easycepte satmayı düşünüyorum sizce nasıl ?

2000TL gibi birşeye sat ondan sonra İphone SE 2020 al şuanki fiyatı 4900tl gibi birşey özellikleri gayet iyi, kamerası iphone 11 ile aynı ancak tek kamera geniş açı yok. buraya yazamayacağım kadar iyi yani kısacası iphone 11 iphone 7 kasasında gibi birşey :)

6krdsahmet7

Öğrenci
iPhone 7 daha stabil bir yazılım , kamera ve performansa sahip. 7 satıp RN9 Pro alması saçmalık.
kanka5senedir iphone 6 s kullanıyorum ve hala kusursuz çalışıyor (pil hariç)
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 7 daha stabil bir yazılım , kamera ve performansa sahip. 7 satıp RN9 Pro alması saçmalık.
tamam anladım da 1800 tl ye adam gibi twlwfon yok onun dışında