Telefonumda Batarya Değişimi Sonrası Olabilecekler

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Telefonum sony z5 bir süre önce konu açmıştım bataryam ölüyor diye dirensem de artık 60 larda falan kapanıyor mecbur kaldım:) Danışmak istediğim birkaç şey var.

1.Öncelikle sony Türkiye'den çekilse de servisini bize yakın bir yerde gördüm internette de yorumları ve sony yetkili servis adı altında numarası konumu falan çıkıyor.Yani güvenilir bir yerdir değil mi?:)

2.Telefonun içindeki fotoğraf ve videoların bir kısmını bilgisayara bir kısmını sd karta aktardım.Rehberi sime aktarcam.Notları mı da toparladım sayılır.Ancak uygulamalar kesin gider mi? Yani resetleme olayı olacağına emin miyiz? Burda arkadaşlar parça değişince resetlenir telefon demişti ama?

3. WhatsAppı daha kapatmadım içindeki yazışmaları silip wpyi silsem gruplardan çıkar mıyım? Daha önce hiç silmedim o yüzden bilmiyorum.Yükleyince geri gelecek mi her şey??

4. Başka önerdiğiniz bir şey var mı? Cidden çöplük gibi olduğu için içini temizlemek çok zor geldi.:) Yanlışlıkla bir şeyleri silmek istemiyorum zaten sildim galiba.?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Aaa gece attık diye gören duyan olmamış ben napayım siz uyuduysanız o sizin sorununuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok mu bilgisi olan? En azından WhatsAppı

Son düzenleme: