Yardım Telefonuma Oyun Yüklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

trefsane2021

Asistan
Reaksiyon puanı
58
HTC desire 626s marka telefon kullanıyorum 1 gb ram 8 gb hafıza android 5.1 işletim sistemi var telefonda telefona hangi oyunu yüklesem donuyor ve çok ısınıyor bu seferde oyunu silmek zorunda kalıyorum her sefer bana yardımcı olursanız sevinirim sizce ne yapmalıyım?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
HTC desire 626s marka telefon kullanıyorum 1 gb ram 8 gb hafıza android 5.1 işletim sistemi var telefonda telefona hangi oyunu yüklesem donuyor ve çok ısınıyor bu seferde oyunu silmek zorunda kalıyorum her sefer bana yardımcı olursanız sevinirim sizce ne yapmalıyım?
o telefonun çalıştığına şükret sen bence aynı işlemci bende var genel olarak kasıyor telefon oyun oynamak için yeni telefon alman lazım senin bu telefon minecraft bile zor açar

trefsane2021

Asistan
Reaksiyon puanı
58
o telefonun çalıştığına şükret sen bence aynı işlemci bende var genel olarak kasıyor telefon oyun oynamak için yeni telefon alman lazım senin bu telefon minecraft bile zor açar
Minecraft bile açmıyor donuyor android 5.1 yüklü sence nasıl?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Telefonun açıldığına şükretmek lazım o telefon artık iş görmez.

trefsane2021

Asistan
Reaksiyon puanı
58

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bilgisayar şart rom atsan bile kurtaramazssın rami 1 gb yine yetmeyecek minimum oyun oynamak istiosan 2gb ram şart

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Nasıl android 6 ya yükseltebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonumu şuan annem kullanıyor içinde sim kartı da var nasıl rom Atacam?
Rom atmak sağlıksız olur telefonun performansını dahada düşürür

trefsane2021

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Rom atmak sağlıksız olur telefonun performansını dahada düşürür
Bilgisayarım da oyun kaldırmıyor sistem gereksinimleri düşük benimde canım sıkılıyor zaten tüm gün boyunca evdeyim donuyor ısınıyor bozuluyor bu yüzden telefona rom atmak istiyorum

Hayır ram ram'den kaybediosun 2 gb ram olsa rom att derdim ufak oyunlar için ama 1gb ram varmıs değişen bişey olmucak android sürümü yükselir
Android sürümü şuan 5.1 ve Ben 6 veya 7 ye yükseltmek istiyorum

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bilgisayarım da oyun kaldırmıyor sistem gereksinimleri düşük benimde canım sıkılıyor zaten tüm gün boyunca evdeyim donuyor ısınıyor bozuluyor bu yüzden telefona rom atmak istiyorum

Android sürümü şuan 5.1 ve Ben 6 veya 7 ye yükseltmek istiyorum
Değişmesi bişey değiştirmiycek ramden dolayı yine oyun oynatmaz donar

SeNNuri2131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Note 2 vardı artık oda birşey desteklemiyor

Eski telefon devri kapanıyor :(

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Benim telefonum çalışıyor ama hiç bir şey yüklenmiyor açılmıyor whatsapp bile donuyor telefonda
Donması kasması ram yüzünden para biriktirip 1500 tl'e 2-3gb ramli cihazlar satılıyor alın android sürümü güncel olan biraz daha rahat edersin oyun konusunda 2-3 sene yapılacak birşry yok başka miladı dolmus