Telefonum wifiye bağlıyken bildirim gelmiyor ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

kralyusuf23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar telefonum wifiye bağlıyken bildirim gelmiyor . Mobil veriye geçtiğimde aniden birsürü bildirim geliyor . Ne yapmalıyım

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Arkadaşlar telefonum wifiye bağlıyken bildirim gelmiyor . Mobil veriye geçtiğimde aniden birsürü bildirim geliyor . Ne yapmalıyım
Marka model belirtin. Cihazı son zamanlarda güncellediniz mi? Yere düşme vb. bir olay oldu mu? Bir parçasını değiştirdiniz mi?

kralyusuf23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaten eve internet bağlatalı 2 hafta oldu . Telefon : Samsung galaxy A10 Modem : Dsmart net

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Telefon mobil veriye geçince bildirim yağmaya başlıyorsa, Demekki wifi de internet yok yada bağlanmıyor anlamina geliyor olabilir. Ama kullanabildiginizi söylüyorsunuz. İlginc.
Modem de DSL ve internet ışığı sabit yanıyor mu? yani internette temel olarak bir sorun var mi onu bulalım. Sonra kaynağı bulunca çözüme gidelim

kralyusuf23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefon mobil veriye geçince bildirim yağmaya başlıyorsa, Demekki wifi de internet yok yada bağlanmıyor anlamina geliyor olabilir. Ama kullanabildiginizi söylüyorsunuz. İlginc.
Modem de DSL ve internet ışığı sabit yanıyor mu? yani internette temel olarak bir sorun var mi onu bulalım. Sonra kaynağı bulunca çözüme gidelim
Işık yanıyor internette çekiyor sadece bildirimler gelmiyor

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Telefonu açıp kapatın bunu da deneyin.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Telefonun bildirimler bölümünde wifi ayarları olabilir mi belki kapalı olan bir bölüm vardır.

kralyusuf23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonun bildirimler bölümünde wifi ayarları olabilir mi belki kapalı olan bir bölüm vardır.
Yok ya bütün bildirimleri tek tek açtım ama sadece mobil veri açıkken geliyor . Wifi ye bağlıyken gelmiyor.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Benim eniştemin telefonu sadece benim modeme bağlandığında aynı problemi yaşıyor. Çok tuhaf. Düşündüm ve işin içinden çıkamadım. Modemimin güvenlik ayarları bunu tetiklese problem bende de olur ama bende yok. Anlayacağınız çok tuhaf ve ne yazık ki galiba kesin bir çözümü yok.

kralyusuf23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim eniştemin telefonu sadece benim modeme bağlandığında aynı problemi yaşıyor. Çok tuhaf. Düşündüm ve işin içinden çıkamadım. Modemimin güvenlik ayarları bunu tetiklese problem bende de olur ama bende yok. Anlayacağınız çok tuhaf ve ne yazık ki galiba kesin bir çözümü yok.
Aynen bencede çok tuhaf neden kaynaklandığını bir türlü anlayamıyorum.