Telefonum Acayi̇p Isınıyor

Bu konuyu okuyanlar

Eneskocmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle Selamun aleykum benim soyle bi sorunum var xaomi mi 10 t kulaniyorum ve aktif sekilde pubg oynuyan biriyim telefonum daha ilk oyunds isinmaya basliyor ve 2 oyundan sonra elle tutulmucak kadar isinio ve sarja takarken sarji aksine geri dusuyor altina buz torbasi tutarak sarj ediyorum basina gelen varmi veya cozumu varmi bi sormak istedim telefonu degisecem dedim alacak telefonda bulamadim onerileriniz nelerdir napabilirim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
öncelikle Selamun aleykum benim soyle bi sorunum var xaomi mi 10 t kulaniyorum ve aktif sekilde pubg oynuyan biriyim telefonum daha ilk oyunds isinmaya basliyor ve 2 oyundan sonra elle tutulmucak kadar isinio ve sarja takarken sarji aksine geri dusuyor altina buz torbasi tutarak sarj ediyorum basina gelen varmi veya cozumu varmi bi sormak istedim telefonu degisecem dedim alacak telefonda bulamadim onerileriniz nelerdir napabilirim
Buz torbası asla koymayın ! Lehimleri çatlatabilir ve telefonunuz kısaca ölür.
Soğutucu fan alın,eğer garantisi varsa garantiye yollayın.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Abim benim manyak mısın buz torbası telefonu daha kötü eder Captain Price 141 in de dediği gibi, telefon soğutucuları da gerçekten cep yakan fiyatlardan başlıyor. Telefoncu değilde Mi yetkili mağazasına danışmanda bir fayda var çünkü telefoncuya giden malın ben adam oldugunu görmedim.