Soru Telefonu sıfırlamak

Bu konuyu okuyanlar

emre61b20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, Redmi Note 10s cihazını kullanıyorum, bu cihazda şifre unuttum kısmında nasıl sıfırlamak gerektiğini bildiriyor. Ben bu işlemlerin yapılmaması için mod a nasıl şifre benzeri bir şey koyabilirim.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhaba, Redmi Note 10s cihazını kullanıyorum, bu cihazda şifre unuttum kısmında nasıl sıfırlamak gerektiğini bildiriyor. Ben bu işlemlerin yapılmaması için mod a nasıl şifre benzeri bir şey koyabilirim.
Sıfırlamanız gerek hocam.Başka yöntemi yok.

emre61b20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Özür dilerim, sanırım iyi anlatamadım. Ben o menüye şifre koymak istiyorum. Dışardan biri telefonumu sıfırlama girişiminde bulunmasın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Özür dilerim, sanırım iyi anlatamadım. Ben o menüye şifre koymak istiyorum. Dışardan biri telefonumu sıfırlama girişiminde bulunmasın.
Bildiğim kadarıyla öyle birşey MİUİ'da mevcut değil.Uzun ve güvenilir bir parola ve parmak izi ile cihazını açmalarını engelleyebilirsin.

Son düzenleme:

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Siz özelleştirilmiş işletim sistemi istiyorsunuz, sorunuzun cevabı XDA forumlarında.