• OPPO Watch Free inceleme!

AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

Telefonu nasıl bozarım

Bu konuyu okuyanlar

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
samwung m10 dan bıktım hep kasıyor şarji bitiyır. Babam yenisini bozulnca alacam diyor nasıl bozarım

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Wild rift yükle telefonumun içine etti. Hen bozuyor. Yükle baya yüksek GB ı telefon ateş gibi oldu. Sürekli oyun gir. Hemen bozulur. (benimkine yükleyince bozuldu çünkü)

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,745
samwung m10 dan bıktım hep kasıyor şarji bitiyır. Babam yenisini bozulnca alacam diyor nasıl bozarım
Telefona reset at öyle öyle idare et hiç yoktan iyidir git babanın annenin telefonu kullan öyle öyle alırlar bence

MelihST324

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Kardeşim babana anlat durumu neden bozasın ? Yedek dursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı evlat dedikleri bu olsa gerek. Malına zarar verip ailesini sıkıntıya sokmaya çalışan.
100% haklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde şükret ben sony xperia zs kullanıyorum.

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
706
Elindekiyle yetinmeyi bil babalar hiçbir zaman çocuklarına param yok alamam demez. Bakarız, onu kullanda bozulunca ayarlarız bişeyler vb. İfadelerde bulunurlar bence babanı zora sokma zaten şu an ortalık çok iyi değil

Reaksiyon puanı
1,943
5 6 yıl grand prime kullandım ondan sonra 2 3 yıl GM 4 G 1.5 yıldır da iphone 6 kullandım 3 4 aydır REDMİ NOT 8 pro kullanıyorum yani o m10 daha iyi gm 4 g grand prime vs

Reaksiyon puanı
69
Aklınızdan geçen bu telefonu bozma düşüncesini çekinmeden babanıza bir söyleyin (dayak yeme riskini de mutlaka göze alıp), o zaman belki telefonu almayı ertelemeyi bırakıp mutlaka alacaktır. Cep telefonu, araba, laptop, vb. tüm bunlar milli bir servettir, belirli katma değeri oluncaya kadar harcanan elektrik, işçilik, emek, zaman, beyin gücü, proje, vb. düşünülüp kasten zarar vermekten kaçınılmalıdır.

Dün TV haberlerinde seyrettim, ortak olduğu kendi arkadaşına kızmış, eline bir baltayı almış, vuruyor da vuruyor arabasına, camlarını, kapılarını iyice eziyor, baltanın sapı çıktı, o bile isyan etti, yapma kardeşim bunu yapma, etme diye, ama nafile yine sopayla vurup kendi (arkadaşıyla ortak olan) bu aracına zarar vermeye devam etti. Bu araba benim, onu ben aldım, istersem böyle paramparça ederim diyor arkadaşına, ama bu araç 2. el olsa bile milli bir servettir, bu açıdan da düşünüp kasti zararlardan mutlaka kaçınmamız lazımdır, bir toplum ferdi olarak.

Yazık, gerçekten çok yazık! Bile bile kendi sahip olduğumuz ve katma değeri yüksek olan kişisel ürünlerimize bile bile sadece show amaçlı olarak zarar verenlere çok yazık.. Böyle bir zararı sadece birisine bunu yapabileceğini kanıtlamak için veya sadece show amaçlı kendi aracına zarar veren birisine. Bir polis bundan çok önce medyadan bunu tam tespit edip ağır bir cezayı kendi arabasını kasten, show amaçlı yakan birisine kesmişti şeklinde hatırlıyorum. Kolay gelsin.

Son mesajlar