Telefonu Bilgisayardan Şarj Etme

Bu konuyu okuyanlar

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar win 7 ultimate 64 bit kullanıyorum fakat telefonumu usb den takınca şarj ediyor şarj etmesi zararlı olabiliceğinden bende takınca dosya transferi yapabilmek ama telefonumun şarj olmamasını istiyorum lütfen yardım!!!!!

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Arkadaşlar win 7 ultimate 64 bit kullanıyorum fakat telefonumu usb den takınca şarj ediyor şarj etmesi zararlı olabiliceğinden bende takınca dosya transferi yapabilmek ama telefonumun şarj olmamasını istiyorum lütfen yardım!!!!!
Şarj etmesinin sakıncası yok tamtersine daha sağlıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zararlı değil ki

Son düzenleme:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
sadece amperaj farkından tam doluluk oranı belki zaman olarak fark eder onun dışında bir zararı yok(=
soruna gelince teli takınca pc ye telefonda bir menü gelmesi lazım şarz mı veri transferi mi medya aktarımı diye bunlardan birini seçip telefonun o andaki bağlantıda nasıl hareket etmesine karar verirsin ((=

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
sadece amperaj farkından tam doluluk oranı belki zaman olarak fark eder onun dışında bir zararı yok(=
soruna gelince teli takınca pc ye telefonda bir menü gelmesi lazım şarz mı veri transferi mi medya aktarımı diye bunlardan birini seçip telefonun o andaki bağlantıda nasıl hareket etmesine karar verirsin ((=
Amper kısmında pc daha sağlıklı araya dönüştürücü yane erkek fiş koyman bile gerek yok erkek fiş prizden gelen volt ve amperi düşüren bir düşürücü ama pc de böyle birşeye ihtiyacı yok yani prizde şarj ederken sigortanın atma olasılığı %0.25diyelim pc de 0.01 gibi bişey olur

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Dosya transferi yapsanda o telefon şarj olacak öyle bir seçenek yok wifi üzerinden transfer işlemi yap..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Zarari yok kim diyor? Dandik merdiven alti sajlardan daha iyi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Zarari yok hurafe pcdeki usbler daha guvenli olur psu kaliteli ise zaten onlarda guvenlik daha iyi.

Son mesajlar