Öneri Telefonmu tabletmi ?

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Lütfen yardımcı olun bu seçim benim için önemli bi seçim iyi karar vermezsem hayal kırıklığı olur.
Şimdi 8/256 poco x3 promu alayım ?
Tablet telefon hiç fark etmez sadece güçlü olsun.
Yoksa ipad 8 ,128gb mi hangisi daha uzun gider hangisi daha güçlü olur ?
Şimdi poco 120hz sonra bt 5.0 sd860 var ama ipadde sadece a12yr güvenebilirim hangisi daha uzun gider yani şimdi poco x3 promu daha güçlü olur ipad 8 mi ?

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Lütfen yardımcı olun bu seçim benim için önemli bi seçim iyi karar vermezsem hayal kırıklığı olur.
Şimdi poco 120hz sonra bt 5.0 sd860 var ama ipadde sadece a12yr güvenebilirim hangisi daha uzun gider yani şimdi poco x3 promu daha güçlü olur ipad 8 mi ?
İpad mini 5 alın ekranın büyüklüğü önemli değilse

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
İpad mini 5 alın ekranın büyüklüğü önemli değilse
Mini 5 almak istemiyorum 64gb az gelebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şimdi alıp pişman olmayacağım bir cihaz istiyorum ipad8 de kasmalar gördüm sanki eskisi kadar iyo deil. Poco x3 pro alsam mı napsam bilemedim. Amacım performans sadece hangisi güclü ise onu istiyorum. Alırsam bi 3,4 sene belki bidaha alamıycam.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPad 8 daha güçlü ve daha uzun ömürlü olacaktır Poco X3 Pro ya kıyasla.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Mini 5 almak istemiyorum 64gb az gelebilir

Ben şimdi alıp pişman olmayacağım bir cihaz istiyorum ipad8 de kasmalar gördüm sanki eskisi kadar iyo deil. Poco x3 pro alsam mı napsam bilemedim. Amacım performans sadece hangisi güclü ise onu istiyorum. Alırsam bi 3,4 sene belki bidaha alamıycam.
A12 ve kasmalar? Bügün bütün oyunları en üst grafikte akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz A12 işlemcili cihazlarda.

Yani ipad 8 almam dahamı mantıklı performans olarak
Evet.

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
A12 ve kasmalar? Bügün bütün oyunları en üst grafikte akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz A12 işlemcili cihazlarda.

Evet.
Birşey daha soracağım bende bt5.0 haylou gt 1 var ama ipad 4.2 destekliyor oyunda gecikme illaki olur değilmi jbl t110 oyun ve günlük kullanım için alayımmı ?