Telefonlarda Plastik mi Cam mı Metal mi

Bu konuyu okuyanlar

bilal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selam Arkadaşlar Mi Note 10 lite ve Realme 7 Pro arasında kalmıştım ve realme 7 pro karar verdim fakat telefonun çerçevesinde ve arkasında plastik kullanıyor.Kılıfla kullanırım diye plastik pek bi sıkıntı çıkarmaz dedim de arasında kaldım yine sizce hangisi almalıyım ve avantajları dezavantajları neler olur benim için ?.Birde Tasarımı nasıl duruyor yani çentik yeri falan sizlerinde fikrini almak istiyorum.Bu arada telefonlar arasında güzel bir seçim yapmışmıyım

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Selam Arkadaşlar Mi Note 10 lite ve Realme 7 Pro arasında kalmıştım ve realme 7 pro karar verdim fakat telefonun çerçevesinde ve arkasında plastik kullanıyor.Kılıfla kullanırım diye plastik pek bi sıkıntı çıkarmaz dedim de arasında kaldım yine sizce hangisi almalıyım ve avantajları dezavantajları neler olur benim için ?.Birde Tasarımı nasıl duruyor yani çentik yeri falan sizlerinde fikrini almak istiyorum.Bu arada telefonlar arasında güzel bir seçim yapmışmıyım
Eğer telefondan güzel bir hissiyat istiyosan gövde metal arka cam olsun yok benim için fiyat önemli dersen plastik gövdede alınır arkası metal olanda alınır farketmez

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Cam daha premium bir hissiyat verir ancak plastiğe oranla daha az sağlamdır. Hissiyata çok önem vermem derseniz cihazların donanımları üzerine yoğunlaşın. İkisi arasından da Realme 7 Pro öneririm.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kılıfla kullanacaksan hiçbir önemi yok çerçevesi neymiş arkası neymiş.

Benim telefonunda arkası cam sözde :D Evet daha güzel ve premium duruyor ama kılıfsız kullanamıyoz. Cam kırıldımı çok kötü duruyor bir daha geri dönüşüde yok. Değiştirmekte masraflı.

Plastik olsun sorun olmaz Realme 7 pro öneririm ben şahsen.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Realme 7 pro almakla doğru bir tercih yaptığını düşünüyorum.Arka tarafta plastik öneririm.Cam dayanıklılık konusunda başını ağrıtabilir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Cam daha iyi.Hissiyat olarak sorarsanız.