Telefondan silinen dosyaları geri getirme

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Direk konuya girmek istiyorum çünkü bu benim için çok önemli. Whatsapp'ta bana gönderilmiş ama silinmiş ses kaydını geri getirmem lazım. Özellikle bir kaçı benim için çok önemli.Bir kaç program denedim ama olmadı. Recuva tarzıydı hepsi ama geri getirmedi. çoğunda telefonu bile okumadı programlar. C ve D yi görüyor Telefonu görmüyor. Sanırım mobil desteği yok çoğunun. Telefonda da bir sürü program denedim ama istemediğim kadar görüntü kurtardı. Benim istediğim Whatsapp taki ses dosyalarını geri getirmek. Hatta mesajları da getirebilsek süper olur. Lütfen bana yardım edin yardımlarınızı acil bekliyorum çünkü kendimi savunamıyorum o ses kayıtları veya mesajlar lazım bana. Telefonum lg v10 (root bulunmamakta)

Not : Whatsapptaki mesajlar yedekleniyormuş. "yedekle" butonuna tıkladığım için üzerine veri yazdı ve yedekleyemeden ortadan kayboldu mesajlar.
 

Bloother

Rektör
Dosya yöneticisinde Whatsapp - Media klasörüne gir, orada Audio ve voice notes klasörleri var, onların içine bak.. Whatsapp sohbetlerinden silsen de, medya dosyaları telefon hafızasında kalır.
 

muratflash

Rektör
Whatsapp mesajları dosyalar falan telefon bi Google hesabına bağlıysa muhtemelen bağlıdır. Google drivde o mesajlar ve dosyalar yedekleniyor olması lazım. Google driv hesabına bi bak derim.
 

Son mesajlar

Üst