Bu konuyu okuyanlar

getherefast55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Direk konuya girmek istiyorum çünkü bu benim için çok önemli. Whatsapp'ta bana gönderilmiş ama silinmiş ses kaydını geri getirmem lazım. Özellikle bir kaçı benim için çok önemli.Bir kaç program denedim ama olmadı. Recuva tarzıydı hepsi ama geri getirmedi. çoğunda telefonu bile okumadı programlar. C ve D yi görüyor Telefonu görmüyor. Sanırım mobil desteği yok çoğunun. Telefonda da bir sürü program denedim ama istemediğim kadar görüntü kurtardı. Benim istediğim Whatsapp taki ses dosyalarını geri getirmek. Hatta mesajları da getirebilsek süper olur. Lütfen bana yardım edin yardımlarınızı acil bekliyorum çünkü kendimi savunamıyorum o ses kayıtları veya mesajlar lazım bana. Telefonum lg v10 (root bulunmamakta)

Not : Whatsapptaki mesajlar yedekleniyormuş. "yedekle" butonuna tıkladığım için üzerine veri yazdı ve yedekleyemeden ortadan kayboldu mesajlar.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Youtube'a göz at orada yardımcı videolar olur,bu arada geçmiş olsun.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Dosya yöneticisinde Whatsapp - Media klasörüne gir, orada Audio ve voice notes klasörleri var, onların içine bak.. Whatsapp sohbetlerinden silsen de, medya dosyaları telefon hafızasında kalır.

getherefast55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dosya yöneticisinde Whatsapp - Media klasörüne gir, orada Audio ve voice notes klasörleri var, onların içine bak.. Whatsapp sohbetlerinden silsen de, medya dosyaları telefon hafızasında kalır.

Oradan silmiştim işte. Silineni geri getirmem lazım :((

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Whatsapp mesajları dosyalar falan telefon bi Google hesabına bağlıysa muhtemelen bağlıdır. Google drivde o mesajlar ve dosyalar yedekleniyor olması lazım. Google driv hesabına bi bak derim.

getherefast55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2