Telefon'dan çekilen fotoğrafı saniyede bilgisayarda klasörde görmek

Bu konuyu okuyanlar

bahcag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba, Android (Huawei Mate 20 Lite) telefonumda çektiğim fotoğrafları saniyesinde Windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda klasör içerisinde görebileceğim bir program veya uygulama var mı arkadaşlar? Webcam'de böyle bir olanak var çekilen bir fotoğrafı 1 saniyede resimler klasöründe görebiliyoruz fakat benim Webcam'im olmadığı için telefonla yapmak zorundayım. Bende böyle bir şey arıyorum arkadaşlar. Windows 10'da " telefonunuz " diye bir uygulama var fakat ondan tam randıman alamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
samsunglarda "link to windows" diye bir özellik geldi, windowstaki telefon uygulaması ile telefona bilgisayardan erişebiliyorsunuz, dosya atıp alabiliyorsunuz. Huawei de varmı bilmiyorum.

bahcag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
samsunglarda "link to windows" diye bir özellik geldi, windowstaki telefon uygulaması ile telefona bilgisayardan erişebiliyorsunuz, dosya atıp alabiliyorsunuz. Huawei de varmı bilmiyorum.
tamam bir bakıcam teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link to Windows diye bir uygulama var ama Samsung dışında kullanılıyor mu onu bilmiyorum. İsterseniz bir deneyin:

teşekkür ederim bakıcam şimdi.