Telefondaki SS'leri PC'ye atmak

Bu konuyu okuyanlar

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefonumdan aldığım ekran görüntüleri telden açtığım zaman gayet net açtığım zaman yazıları vs okuyabiliyorum yani telefonun ekran çözünürlüğü kadar. Fakat teli pc ye bağladığım zaman bu fotoları 30 kb gibi çok aşırı düşük kalitede görebiliyorum çözünürlük de 270x480. Arkadaşlar önemli fotolar var bunu nasıl halledicez yok mu bir çözümü?

Not: Bana whatsapp'tan atılan fotolar da bu şekilde. Telefonumun modeli nexus 5

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Merhaba arkadaşlar telefonumdan aldığım ekran görüntüleri telden açtığım zaman gayet net açtığım zaman yazıları vs okuyabiliyorum yani telefonun ekran çözünürlüğü kadar. Fakat teli pc ye bağladığım zaman bu fotoları 30 kb gibi çok aşırı düşük kalitede görebiliyorum çözünürlük de 270x480. Arkadaşlar önemli fotolar var bunu nasıl halledicez yok mu bir çözümü?

Not: Bana whatsapp'tan atılan fotolar da bu şekilde. Telefonumun modeli nexus 5
Shop yapabilirsin.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Shop derken duzenleyip tekrar kaydetmek diyorsan tek tek ugrasmam lazim ki o zaman bluetooth'tan atarim zaten ama 2 bin kusur foto var maalesef

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
normal çözünürlükleri ne? bilgisayara ne şekilde atıyorsun da o kadar küçülüyor

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Sen ss deyince ben 25-30 bişey sanmıştım.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normalde telefon ekranı kadar(1080p) fakat pc ye atınca yazısı okunmayacak kadar ufak boyutlarda atıyor normal tel usb sinden bağlayıp atıyorum