Telefondaki sesi laptoba aktarmak.

Bu konuyu okuyanlar

yasinDNC231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Laptop a aux bağlayabilirmiyim aux un bir ucunu telefona diğer ucunu laptop uma bağlasam telefondaki sesi laptop ta alabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
anlayamadım direk olarak aktarma mı yoksa telefondaki sesi laptoptan açmak mı

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Hocam telefondan şarkıyı açıp bilgisayara yansıtmak yerine USB bağlantısı ile dinleyeceğiniz şarkının dosyasını direkt olarak bilgisayara aktarmak ve bilgisayardan dinlemek daha mantıklı değil mi? İlla AUX kablosu derseniz bilmiyorum, denemedim.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
telefondaki sesi laptoptan aux ile bağlayarak açamazsınız.laptoptaki aux girişinden laptoptaki sesi alırsınız telefondaki aux girişinden telefondaki sesi.ikiside verici oluyor.aux ile bağlamanız durumunda tepkisiz kalacaktır.

yasinDNC231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam telefondan şarkıyı açıp bilgisayara yansıtmak yerine USB bağlantısı ile dinleyeceğiniz şarkının dosyasını direkt olarak bilgisayara aktarmak ve bilgisayardan dinlemek daha mantıklı değil mi? İlla AUX kablosu derseniz bilmiyorum, denemedim.
olay şarkı değil obs programına ses atmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefondaki sesi laptoptan aux ile bağlayarak açamazsınız.laptoptaki aux girişinden laptoptaki sesi alırsınız telefondaki aux girişinden telefondaki sesi.ikiside verici oluyor.aux ile bağlamanız durumunda tepkisiz kalacaktır.
telefonun sesini aux ile obs programında açabilirmiyiz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
hmm peki başka bi çözümü var mı telefonun sesini obs de açmakla ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle yapıp hoparlördeki sesi mikrofona verme yöntemlerinden birini uygularsanız obsye aktarabilirsiniz.

yasinDNC231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ben bunu bluetooth ile yapıyorum teli bluetooth ile yapılır bluetooth dongle alıp yap ben telefonu notebook'a bağlıyorum bloutooth kulaklığı notebook'a bağlıyorum.