Lütfen önce yazımı okuyun. Hangi telefonu almalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

61melihrenzer_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadașlar. Sizden çok önemli yardım istiyorum. Ben yeni telefon alacağım. Ama ne alacağımı tam kestiremedim. Bütçe en fazla 2300. Üstünde bir șey mümkün değil. Oyun performansı ağırlıklı olarak kamerasıda iyi olmalı. Önce Xiaomi Redmi Note 7 alırım dedim fakat yanına meizu x8 eklendi. Meizu güncelleme falan almıyormuș diye ilgilenmeyi bıraktım. Daha sonra redmi note 7 yi de yazilimsal sıkıntıdan dolayı bıraktım. Pubg falan oynarken de kasıyormuş. Sinirden telefonu kırabilirim. Onuda eledim. Yeni bir amiral gemisi arıyordum karsıma honor play cıktı. Onun fiyatlarda tavan yaptı. Fiyat performanstan cıktı. Onu da elemek uzereyim. Teknosa da danıştığım biri bana oppo ax7 önerdi. Bana onu anlattı ama işlemcisini falan görünce bazgeçtim. Oppo ax7 ile ilgili okudugum yorumlar bana işlemcinin kagıt uzerinde kotu oldugunu soyluyor. O telefonu biraz kurcaladım. 4gb ram olanına bakıyorum. Kamerası 1x de diger telefonlara oranla buyuk gosterıyor. Ama yinede onda aklım. Telefonlardan hangisini secerseniz lutfen yazdıklarıma yardımcı olacak bır telefon olsun. Yoruma neden almam gerektıgını ve dıgerlerını neden almam gerektıgını yazarsanız sevinirim. Honor playden asla vazgecme derseniz diye onu da koyacagım.simdiden tesekkurler. Cidden benim için önemli olan pubg de kasmaması ve kamerasının iyi olmasıdır. (pubg dememim sebebi yüksek performans istemesi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acil bu arada. Oppo ax7 dusunuyorum. Fikrirmi degiştirsemmi yoksa bu yolda ilerlesemmi.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Ax7 nin rakipleri huawei y serisi bakma o telefona. O listeye Ax7 yerine rx7 girer. Bütçem a50 yi de alıyorsa a50 ye Bir bak derim onun dışında bu telefonlar arasından redmi note 7 iyidir.

Ax7 nin rakipleri huawei y serisi bakma o telefona. O listeye Ax7 yerine rx7 girer. Bütçem a50 yi de alıyorsa a50 ye Bir bak derim onun dışında bu telefonlar arasından redmi note 7 iyidir.
Ben sadece oyun oynarım kamera çok önemli değil dersen honor play iyi bir seçenek. Redmi note 7 de kasm olmaz pubg de sd660 var orta ayarlarda çok akıcı olmamak ile birlikte oynatır

61melihrenzer_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
A50 bir arkadaşta var. Fazla ısınıyor ya. Soğudum ondan neyi var opponun?

Ben sadece oyun oynarım kamera çok önemli değil dersen honor play iyi bir seçenek. Redmi note 7 de kasm olmaz pubg de sd660 var orta ayarlarda çok akıcı olmamak ile birlikte oynatır
Biraz akıcı olsun ya. Redmi note 7 kasıyor ya. Honor playe para yetse kesin de fiyatlar yer çekimine meydan okuyor bu aralar düşmesini beklicem.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
A50 bir arkadaşta var. Fazla ısınıyor ya. Soğudum ondan neyi var opponun?
Bi kere Ax7 dediğiniz telefonun ekranı diğer telefonlara göre kötü bu bir
İkincisi kamerası diğerlerine göre vasat.
Üçüncüsü işlemcisi diğerlerine göre vasat.
Dördüncüsü hızlı şarj yok Micro Usb.
Gibi gibi onun yerine rx17 neo derseniz anlarım ama Ax7 bu telefonların rakibi değil. 2300 TL gibi bir bütçe ile almanız gereken telefon a50 dir. Xiaomi redmi note 7 de ısınıyor, a50 de ısınıyor. Ben mate 20 lite kullanıyorum o da pubg de ısınıyor. Redmi note 7 arkadaşımda var o da ısınıyor.

61melihrenzer_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bi kere Ax7 dediğiniz telefonun ekranı diğer telefonlara göre kötü bu bir
İkincisi kamerası diğerlerine göre vasat.
Üçüncüsü işlemcisi diğerlerine göre vasat.
Dördüncüsü hızlı şarj yok Micro Usb.
Gibi gibi onun yerine rx17 neo derseniz anlarım ama Ax7 bu telefonların rakibi değil. 2300 TL gibi bir bütçe ile almanız gereken telefon a50 dir. Xiaomi redmi note 7 de ısınıyor, a50 de ısınıyor. Ben mate 20 lite kullanıyorum o da pubg de ısınıyor. Redmi note 7 arkadaşımda var o da ısınıyor.
Ahh honor play ah.....

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Ahh honor play ah.....
Dediğim gibi kamerası çok önemli değil diyorsan gündüz biraz net çeksin yeter diyorsan honor play alınır ama o telefonun tek artısı işlemci olacaktır geri kalan yanları çöp. Ayrıca bazı kullanıcılar sorunlu olduğumu söylemiş emin değilim yorumlar o yönde. Bu forumda kimse 2000 2500 arası honor play önermedi önermiyor.

Dediğim gibi kamerası çok önemli değil diyorsan gündüz biraz net çeksin yeter diyorsan honor play alınır ama o telefonun tek artısı işlemci olacaktır geri kalan yanları çöp. Ayrıca bazı kullanıcılar sorunlu olduğumu söylemiş emin değilim yorumlar o yönde. Bu forumda kimse 2000 2500 arası honor play önermedi önermiyor.
Eğer ki bütçeyi biraz çıkarırsanız 2800 2900 a LG g7 var o telefon hem honor play den daha performanslı Sd845 sayesinde hemde diğer tüm özellikleri batarya hariç hepsini bin basar. Bildiğin amiral gemisi hele ki hoparlör leri muazzam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha üstü olmaz demişsiniz ama eğer ki olursa direk LG V30 alınır 2500e bulunuyor.
Meizu Note 9 var fakat güncelleme dediğinzi gibi sıkınıtlı.
Ben olsam bu listeden GM9 Pro alırdım.

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
A50
V30+ (Performansı daha iyi)

Şimdi baktım Honor Play 2399'a bulunuyor internette. Bütçenizi arttıramayacaksanız Honor Play almanızı tavsiye ederim.

Not: Son 1 tane kalmış acele etseniz iyi olacak.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bu cihazların arasında en iyisi Honor Play
Oppo AX7 ve Mate 20 Lite'a ben para vermem.
GM9 PRO alırsam yanında hep yeni paketini de alırım. O zaman tadından yenmez.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Redmi note 7
Lg g6(eski ama sd820 var )

Honor play da olabilir ama 2600 civarı o parayada lg v30plus var