Telefonda çekilen videolar başka bir cihazda açılmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Merhabalar. Babamın telefonun kamerası ile kendi tabletimin kamerasını karşılaştırmak için 2 cihazdanda video çekip çift taraflı usb belleğe attım. Ancak sadece benim tabletimdeki video açıldı. Diğer telefondan çekilen video'nun boyutu 0 bayt olarak görünüyor ve bu video açılamıyor diye uyarı veriyor. 3 farklı cihazda denedim.

Telefonun modeli Huawei Mate 20 Lite.

Sizce sorun ne bir ayar falanmı var ?

Ekleme: Uygulamalar aracılığı ile telefona inen .mp3 ses dosyaları başka mobil cihazlara çift taraflı usb ile götürdüğünde açılmıyormuş.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Merhabalar. Babamın telefonun kamerası ile kendi tabletimin kamerasını karşılaştırmak için 2 cihazdanda video çekip çift taraflı usb belleğe attım. Ancak sadece benim tabletimdeki video açıldı. Diğer telefondan çekilen video'nun boyutu 0 bayt olarak görünüyor ve bu video açılamıyor diye uyarı veriyor. 3 farklı cihazda denedim.

Telefonun modeli Huawei Mate 20 Lite.

Sizce sorun ne bir ayar falanmı var ?

Ekleme: Uygulamalar aracılığı ile telefona inen .mp3 ses dosyaları başka mobil cihazlara çift taraflı usb ile götürdüğünde açılmıyormuş.
Ben sürekli olarak OTG kablo ile USB'ye veri transferi yapıyorum. Hiç böyle bir sorun olmadı. Sizin kullandığınız dosya yöneticisi uygulamasının yetkilendirmesi yoktur belki.

Ben telefonuma taşınabilir harddisk bile takıp veri transferi yapıyorum.

Telefonum Redmi Note 8.