Telefoncudan s7 almak

Esscera

Öğrenci
1 Temmuz 2016
41
5
8
30
Arkadaşlar merhaba, sahibinden üzerinden ilanını gördüğüm s7 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle telefonun linki : Sıfır Siyah Samsung Galaxy S7 G930 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 306256942

Mağaza izmirde ve ben elden alacağım, alırsam. Telefon konusunda da s7 e karar verdim.Normalde hepsiburada'dan ithalatçı garantili almayı düşünüyordum ancak bu linkteki ürün aynı fiyata samsung garantili ve kapalı kutu. Sizce buradan almak herhangi bir sorun çıkartır mı ? Sonuçta kutusu açılmamış bir ürün ama insan yinede tedirgin oluyor.

MainState

Asistan
22 Haziran 2016
172
51
28
28
Şöyle bir olay var ki : her telefoncu aynı değildir biri sana yan sanayi çakması bir alet verir biri sana samsung'dan alındığı gibi verir -//- birde şurada şöyle bir sıkıntı var buradan 2.225 lira verip kesinatı olmayan bir telefon alacakken 2.219 liraya hepsiburada.com'dan kesinatı ve garantisi olup geri verme şansın olan bir yeri tercih etmen daha mantıklı olur :)

Bence bunu tekrar düşün... :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
hepsi buradada 2400 tl alman daha mantıklı güvenilir bir yer ayrıca nakit s7 yi bizim kütahyada adam 2500 e kadar indirdi ilinde samsung bayisi varsa bakabilirsin bana bir şeyler yapabilirim demişti orda kim en yetkili gözüküyorsa ona özellikle sor ne kadar indirim olur diye