Telefoncudan iPhone almak! Apple garanti dışında mı kalır ?

Bu konuyu okuyanlar

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bugün Media markt gittiğimde bir ürün sordum şubattan beri gelmediğini stokların tükendiğini söylediler bana fakat esnaflardan telefonculardan bulursun ama onuda önermem o zaman apple garantisi dışında kalır telefon apple o zaman o telefona bakmaz baksa bile ücret talep eder dediler Telefoncuda tam aksine media markt yalan söylemiş diyor bunun aslı astarı nedir ve alırken neye dikkat etmeliyiz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalan söylemiş. Kutuda Apple'ın garantisi olduğuna dair bandrol vb olursa Apple garantili oldguna dair olmadı IMEI ve seri noyu Apple sitesinden sorgularsin

Son düzenleyen moderatör:

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Tanıdığın biri olsun çoğu zaten hepsiburadan alıyor veya başka yerden alıp market fiyatına satıyor

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
apple storeda daha ben hafta sonu aldım yeni 6s

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
iletişim telefonculardan falan alsam apple TR garantisi bulurmuyum yani itahalatçı istemiyorum yoksa Apple garantileri sadece vatan media markt teknosa bimeks böyle mağazalaramı özel adamın bana söylediği o sadece apple garantili olanı bizler satıyoruz dedi

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar bugün Media markt gittiğimde bir ürün sordum şubattan beri gelmediğini stokların tükendiğini söylediler bana fakat esnaflardan telefonculardan bulursun ama onuda önermem o zaman apple garantisi dışında kalır telefon apple o zaman o telefona bakmaz baksa bile ücret talep eder dediler Telefoncuda tam aksine media markt yalan söylemiş diyor bunun aslı astarı nedir ve alırken neye dikkat etmeliyiz ?
Telefoncudan alacağının kutusunu ve imei numarasını Apple'a sorgulat anlaşılır.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Zaten apple de tek bir garanti sistemi var diye biliyorum başka bir yerde servis anlaşması Yok varsa da kendi isimlerine var Samsung ve diğer markalar gibi değil garanti konusun da eğer adam yıllardır o dükkanda iş yapıyorsa ve kendi dükkan adına fatura verirse sıkıntı olmaz sanmam zaten apple nin internet sitesin den garantisini sorgularsın aktif ettikten sonra. Başka bir dükkan adına fatura verir Yok arkadaşım Yok bilmem kim der inanma o zaman. Şunu da eklemek isterim telefoncular o saydığın mağazadan daha ucuza satamaz imkansız gibi birşey bu özellikle hp dan daha ucuza vermesi çok zor.

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben tanış telefoncudan 7+ aldım garanti felan herşey var vatandan felan almaktan bir farkı yok sadece telefoncunun seni dolandırmamasına ve kutusunu kendin açmana dikkat et

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
IMEI numarasını apple'den sorgulat, bir problem yoksa alabilirsin.

Son mesajlar