Telefona oyun indirip bilgisayara atma

Bu konuyu okuyanlar

Spurcius

Öğrenci
Öncelikle merhabalar,
Sorum şu arkadaşlar evimde superbox kotalı internet olduğu için 70 gb oyunları indirmek ayın geri kalanı için sıkıntı yaratabiliyor. Bilgisayarım laptop olmasına rağmen başka yerde indirmek için taşımaksa ağır iş.. Sorum şu telefona steamdek sahip olduğum bir oyunu herhangi bir yerden indirip sonra eve gelince bilgisayara atıp steamin bu oyunu 1 2 gb güncellemeyle orjinal olduğunu anlamasını nasıl sağlarım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 😊

Yasiin

Dekan
Telefona indiremezsin direkt olarak ama şöyle dersen olur bir başkasının bilgisayarından telefonuma aktarıp ordan kendi bilgisayarıma aktarabilirmiyim dersen anca öyle olur.

Spurcius

Öğrenci
İlk kez duyuyorum. Androidse belki yüklenir ama 70gb oyun telefona sığar mı? Sığsa da indirmek saatler sürer.
Sığmasa sormam zaten :/
O eskidendi internet artık çok hızlı 3 4 saate iner eminim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefona indiremezsin direkt olarak ama şöyle dersen olur bir başkasının bilgisayarından telefonuma aktarıp ordan kendi bilgisayarıma aktarabilirmiyim dersen anca öyle olur.
Çözüm yok demek..

Crack dosyaları ayrı olduğunda kuruluan oyun Crack dosyalarını klasöre atmadıkça cracklenmiyor diye biliyorum.
Hayır,kod istiyorda herhangi bir kod girsende açılıyor.

Crack dosyaları ayrı olduğunda kuruluan oyun Crack dosyalarını klasöre atmadıkça cracklenmiyor diye biliyorum.
İsteren göstereyim 😬

Son düzenleme:

Mr.Scout

Asistan
Olmaz. Mesela Steam mobilden oyun aldığında oyunu yükle seçeneğine basınca indirme işlemi bilgisayarda başlıyor.

EinştayN

Profesör
Ben torrent ten bunu denedim cep telefonuna indirip pc ye kopyaladım, oyun mortal kombat 11 75 gbtı yanılmıyorsam kurulumu yaptım ama cracklemedim steam den satın aldım oyun listede görüldüğü için ödemeyi alıp güncelledi başka da bir şeye gerek kalmadı, benimde sıkıntım kota bu yüzden bulunduğum ortamlarda wifi ağlardan anonim indiriyorum. ((=

SDN Son Haberler

Son mesajlar