Telefona Klavye+Mouse Bağlanabilir mi

Bu konuyu okuyanlar

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Poco X3 Pro kullanıyorum İstediğim oyunları telefon rahat kaldırabildigi için klavye+mouse bağlamayı düşünüyorum eğer bağlarsam pcdeki gibi zevk verir mi ya da tatmin eder mi (USB çoklayıcı ve USB type-c dönüştürücü ve klavye ile mouse alicam ona göre) ve de A101 Gaming Mouse ile Klavyesi Olur uyar mı? ?

Reaksiyon puanı
5
Poco X3 Pro kullanıyorum İstediğim oyunları telefon rahat kaldırabildigi için klavye+mouse bağlamayı düşünüyorum eğer bağlarsam pcdeki gibi zevk verir mi ya da tatmin eder mi (USB çoklayıcı ve USB type-c dönüştürücü ve klavye ile mouse alicam ona göre) ve de A101 Gaming Mouse ile Klavyesi Olur uyar mı? ?
Olmaası lazım ama a101 den bence alma kalitesiz oluyor

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
62
evet olabilir telefonun desteği varsa yapabilirsin eğer yoksa özel aletler alman lazım sana önerim hiç yapma hassasiyette sorun çıkarır pc deki olmaz zevk vermez

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
OTG ile bağlarsın.Octopus ile de ayarlarını yaparsın.Ama Pubg-Call of Duty Mobile oynayamazsın.Ban sebebi.

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
usb çoklayıcı aktif olmalı, pasif olursa algılamaz.

a101 deki dandik şeyleri çöpe at, alma.

Son mesajlar