Soru Telefona hard reset attıktan sonra sorun olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Eren.exe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabala dostlar. Google hesabımın şifresini unuttum. Bu sebeple Samsung Account hesabımdan çıkış yapamıyorum. Samsung Account hesabımdan çıkış yapmadan hard reset atarsam bir sorun olur mu?

Eren.exe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kurtarma hesabı vs yok mu gmailin
Hocam numaram vardı numarama kod geliyor onaylatıyorum sonrasında şifresini unuttuğum E-Posta adresine kod gönderiyor. Bana ulaşabilmek için bir E-Posta adresi istediler 48 saat sonra şifre sıfırlama linki gönderilecek diyordu onu bekliyorum.

Reaksiyon puanı
220
Merhabala dostlar. Google hesabımın şifresini unuttum. Bu sebeple Samsung Account hesabımdan çıkış yapamıyorum. Samsung Account hesabımdan çıkış yapmadan hard reset atarsam bir sorun olur mu?
Güncel telefonlarda hard reset işlemi yapsanız bile reset attıktan sonra açılışta e-posta şifresi soruyor, bu durum çalınmalara vs. karşı. Onun dışında Stock Rom atabilirsin, fakat Stock Rom attıktan sonra telefon garanti dışı kalabilir.

Eren.exe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncel telefonlarda hard reset işlemi yapsanız bile reset attıktan sonra açılışta e-posta şifresi soruyor, bu durum çalınmalara vs. karşı. Onun dışında Stock Rom atabilirsin, fakat Stock Rom attıktan sonra telefon garanti dışı kalabilir.
Yok hocam telefon daha yeni garantisi var. En kötü ihtimalle öyle bir şey olursa ya müşteri hizmetleriyle görüşürüm ya da servise veririm hocam sonuçta garantisi var.