telefona bir şeyler oldu

Bu konuyu okuyanlar

mstfylmz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dünden beri telefonda bir gariplik var,şarja takıyorum ama 0 da kalıyor.dün 3 tane oyun indirmiştim peş peşe apk olarak ondan olabilir.bataryanın zarar gördüğünü düşünüyorum.5 6 saattir şarjda olmasına rağmen 1 şarj bile dolmadı. açma/kapama tuşu + ses açma tuşuyla boot ekranını açtım belki burdan bir şeyler yapabilirim diye.apply update from adb ve apply update from cache diye var acaba bunlardan biriyle telefonu güncelleyebilir miyim veya nasıl telefona virüs taraması vs yapabilirim? bu arada şarj dolmadığı için telefonu açtığımda daha kilit ekranındayken 3 saniyede kapanıyor.şarj soketiyle alakalı desem o da değil çünkü şarj oluyor gösteriyor.şarj ekranının altında yeşil ışık yanıp sönüyor.bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

? Ömer.dyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şarjda iken kilit ekranından sonra UIye erişemiyormusunuz?

? Ömer.dyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hayır.telefon açılıyor.1 saniye içinde kendine geliyor sonra tam tuşlardan şifreyi yazmaya çalışırken kapanıyor
Üzgünün bu konuda birşey bilmiyorum hiç olmadı başka hocalarımız yardım eder şimdi hard reset at diyeceğim de vardır belki çözümü ama UI gelmiyorsa hard reset net ve en basit çözüm