Telefon Zorunlu aylık test uyarısı

Bu konuyu okuyanlar

ghostsniper26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öncelikle kusuruma bakmayın yanlış yer ise çünkü telefon problemleri ile alakalı bölüm bulamamıştım da, şimdi problemim şu ki benim telefonum xiaomi mi a1 ve vodafone abonesiyim. Telefonuma son zamanlarda belli aralıklarla arama titremesi ile, ekran açılıyor ve ortada ❗ (üçgen içinde) Zorunlu Aylık Test, EVDE KAL TÜRKİYEM diye bir uyarı çıkıyor tamam diyebiliyorum, bakmazsam bu uyarılar artıyor ve tamam desem bile 1 dakika içinde arka arkaya 2-3 defa daha geliyor. Sizce virüs müdür yoksa vodafone gibi operatörlerin kendi şeylerinden midir

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Mesajdan anlaşılacağı üzere operatör tarafından gönderiliyor.

(bana gelmiyor)

ghostsniper26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
işte baktığım kadarıyla bunu alan hiçkimseyi görmedim fakat bende oluyor virüs olma ihtimali var mıdır sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte baktığım kadarıyla bunu alan hiçkimseyi görmedim fakat bende oluyor virüs olma ihtimali var mıdır sizce
yani sürekli sürekli tamam desem bile arka arkaya telefonun ekranı açılıyor ve başından beri yok son 1 haftadır falan olmaya başladı

taneli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, aynı durumdayız. Telefonum xiaomi mi a1, operatörüm vodafone. 2-3 gündür sürekli mesaj geliyor, ekrandayken başka bir işlem yapamıyorum, tamam yazısına basmaktan başka çare yok. 10 dakikada bir arka arkaya 9 mesaj geliyor. Az önce vodafonu aradım müşteri temsilcisi vodafonun böyle birşey göndermediğini söyledi. Bölgenizdeki belediye hücre bilgi mesajı gönderiyor olabilir dedi. Ama dün başka ilçedeydim orda da geldi. Kocaeli'deyim. Çevremde başka kimseye gelmiyor. Çözüm bulamadım.

ghostsniper26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aa ben de kocaeli deyim belki buradaki belediyeyle alakalıdır ama benim şaşırdığım bir süre bakmadıktan sonra arka arkaya 31 mesaj tamam demek zounda kalmam

Reaksiyon puanı
5
öncelikle kusuruma bakmayın yanlış yer ise çünkü telefon problemleri ile alakalı bölüm bulamamıştım da, şimdi problemim şu ki benim telefonum xiaomi mi a1 ve vodafone abonesiyim. Telefonuma son zamanlarda belli aralıklarla arama titremesi ile, ekran açılıyor ve ortada ❗ (üçgen içinde) Zorunlu Aylık Test, EVDE KAL TÜRKİYEM diye bir uyarı çıkıyor tamam diyebiliyorum, bakmazsam bu uyarılar artıyor ve tamam desem bile 1 dakika içinde arka arkaya 2-3 defa daha geliyor. Sizce virüs müdür yoksa vodafone gibi operatörlerin kendi şeylerinden midir

Bu videoda anlatmış burdan izleyebilirsin

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
operatörlerdendir veya virüs diye düşünüyorsanız taratabilirsiniz