Yardım Telefon ürün şikayeti için nereye başvurmam gerek?

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
1.5 aylık telefonumda sıkıntı vardı garantiye gönderdim hiçbir şey yapmamışlar resmen dalga geçer gibi bir açıklama yapmışlar. Nereye başvurmalıyım? Cimer mi tüketici hakem heyeti mi yoksa başka bir şey var mı?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Önce şikayet var yazın sonra diğer aşamalar düşünülebilir.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
nasıl bir sorun yaşıyorsun?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Önce şikayet var yazın sonra diğer aşamalar düşünülebilir.
Nereye yazayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl bir sorun yaşıyorsun?
Arka kamerada ana kameranın olduğu kısımda içten buğulanma var silince de geçmiyor ve fotolarda soluk gözüküyordur. Teknik servise gönderirken not yazmıştım kutuya arka kameranın camda buğulanma var diye ve servisin açıklaması şu: yazılım güncellemesi yapıldı, şarjını 15 den aşağı düşürmeyin. Kamera ekran mikrofon testi yapıldı sorun yok. Böyle yazmışlar ve arayıp söylediğimde sorun yok diyorlar. Ayrıca ekran koruyucu camını da sökmüşler. Benim ekran şikayetim bile yok. Kamera sorunu şu: Yardım - Poco x3 proda bu sorun mu?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Nereye yazayım

Arka kamerada ana kameranın olduğu kısımda içten buğulanma var silince de geçmiyor ve fotolarda soluk gözüküyordur. Teknik servise gönderirken not yazmıştım kutuya arka kameranın camda buğulanma var diye ve servisin açıklaması şu: yazılım güncellemesi yapıldı, şarjını 15 den aşağı düşürmeyin. Kamera ekran mikrofon testi yapıldı sorun yok. Böyle yazmışlar ve arayıp söylediğimde sorun yok diyorlar. Ayrıca ekran koruyucu camını da sökmüşler. Benim ekran şikayetim bile yok. Kamera sorunu şu: Yardım - Poco x3 proda bu sorun mu?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Yazdım hocam da ne kadar sürede dönüş yapıyorlar?

Baktım da pocoda şikayet açanlara hiç cevap verilmemiş ki :(

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
1.5 aylık telefonumda sıkıntı vardı garantiye gönderdim hiçbir şey yapmamışlar resmen dalga geçer gibi bir açıklama yapmışlar. Nereye başvurmalıyım? Cimer mi tüketici hakem heyeti mi yoksa başka bir şey var mı?
Tüketici hakem heyetine başvuru yapmanı tavsiye ederim.1,5 aylık telefonda mağdur olduğun için sana yardımcı olurlar.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Yazdım hocam da ne kadar sürede dönüş yapıyorlar?

Baktım da pocoda şikayet açanlara hiç cevap verilmemiş ki :(
Duruma göre değişiyor.